Як розблокувати iPhone, щоб використовувати його з іншим оператором зв'язку

Основні стільникові оператори - Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint та інші - зазвичай блокують свої мережі на iPhone, який ви купуєте в їх магазинах або платите за розстрочку. Що це насправді означає? Блокування стільникового телефону - це програмний код, який забезпечує підключення мобільного телефону лише до певної мережі. І навпаки, розблокування вашого iPhone означає, що ви можете переключатися між операторами, якщо ви незадоволені послугою, переїжджаєте в інший регіон, подорожуєте або хочете зберегти стару слухавку під час зміни мережі.

Щоб переключити оператора, вам потрібно покластися на свого поточного оператора, щоб розблокувати телефон. Поки Apple не може розблокувати ваш iPhone, на його сторінці підтримки перелічені оператори, які пропонують послуги розблокування, такі як AT&T, Boost Mobile, Sprint, T-Mobile, Verizon, Virgin Mobile, Xfinity та багато інших.

Розблокування вашого iPhone вимагає, щоб ви відповідали певним критеріям. Наприклад, ваш телефон повинен бути повністю оплачений, виконавши план розстрочки або закінчивши будь-який інший підписаний вами контракт. Не можна повідомити, що слухавку загубили або викрали, і ваш рахунок повинен мати добру репутацію. Якщо ви повністю оплатили свій iPhone під час придбання, то він, можливо, вже розблокований. Розблоковані iPhone, як правило, коштують дорожче, ніж заблоковані мобільні пристрої. Як правило, гарно розблокувати телефон, коли він не працює. Якщо ви готові розблокувати свій iPhone, ось як це зробити.

Зв’язок зі своїм оператором

Переконайтеся, що ваш оператор пропонує розблокування. Зверніть увагу, що після подання вашого запиту процес може зайняти кілька днів.

 • Зв’яжіться зі своїм оператором та попросіть розблокувати.
 • Зачекайте, поки ваш оператор підтвердить, що ваш iPhone розблоковано.
 • Якщо у вас є SIM-картка іншого оператора, вийміть її та вставте нову.
 • Знову налаштуйте iPhone.
 • Якщо у вас немає іншої SIM-картки, створіть резервну копію iPhone.
 • Після резервного копіювання стерти iPhone.
 • Відновіть iPhone з резервної копії, яку ви зробили.

Повідомлення про помилку? Ось що робити

Ви можете побачити таке повідомлення на своєму комп’ютері або на своєму iPhone: «SIM-карта, вставлена ​​в цей iPhone, схоже, не підтримується. Для активації iPhone можна використовувати лише сумісні SIM-картки підтримуваного оператора. Будь ласка, вставте SIM-карту, яка постачається з вашим iPhone, або відвідайте підтримуваний магазин операторів. Якщо ви бачите це повідомлення, зробіть наступне:

 • Відновіть iPhone до заводських налаштувань.
 • Зверніться до свого оператора, щоб переконатися, що він застосував розблокування в їхній системі.
 • Відновіть iPhone з резервної копії.

Розблокування iPhone AT&T

AT&T

Якщо у вас є AT&T, ви можете скористатися зручним порталом розблокування пристрою, щоб уникнути контактів зі службою обслуговування клієнтів. Цей процес може зайняти кілька днів, і ви отримаєте підтвердження після його завершення. Щоб відключити iPhone від мережі AT&T, спочатку потрібно виконати наступне.

 • Якщо у вас діючий контракт або програма розстрочки, сплатіть залишок, включаючи будь-які збори за припинення.
 • Якщо ви погасили залишок достроково, почекайте принаймні 24 години після оплати.
 • Переконайтеся, що ваш телефон не повідомлявся про втрату чи викрадення, що він не брав участь у шахрайстві та чи має хороший статус обліковий запис.
 • Ваш телефон повинен бути активним принаймні 60 днів, без простроченого або невиплаченого залишку. Він також не може бути активним на іншому рахунку клієнта AT&T.
 • Якщо ви модернізували достроково, вам доведеться почекати 14-денного періоду «каяття покупця» (30 днів для бізнес-клієнтів), перш ніж розблокувати ваш старий телефон.

Ще раз перевірте, чи розблокування завершено, проконсультувавшись із Інтернет-сторінкою статусу розблокування AT&T, або дочекайтеся підтвердження електронного листа. Якщо розблокування пройшло, вийміть SIM-карту AT&T та вставте SIM-карту для нового оператора, щоб розпочати процес налаштування. Не хвилюйтеся про iPad та носні пристрої з підключенням LTE. Вони обробляються окремо від смартфонів і продаються розблокованими.

Розблокування iPhone Sprint

Спринт

Ви можете розблокувати свій Sprint iPhone за таких умов:

 • Ви виконали свої зобов'язання щодо оплати послуг, оренди або розстрочки платежів і сплатили будь-які збори за дострокове припинення або варіанти придбання в кінці оренди.
 • Наразі ваш обліковий запис Sprint має хорошу репутацію, і ваш iPhone не повідомляється про втрату чи викрадення, пов’язану з шахрайською діяльністю, або позначення як неприйнятний для розблокування.
 • Наразі ваш iPhone активний у мережі Sprint і працює принаймні 50 днів.
 • Ви не розблокували ще один телефон за допомогою Sprint за останні 12 місяців.
 • Користувачі Sprint iPhone, які придбали свою слухавку раніше лютого 2015 року, повинні зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Sprint (1-844-665-6327), щоб визначити, чи можна розблокувати їх iPhone, і попросити розблокувати для домашнього використання на іншому носії. Крім того, зателефонуйте Sprint Worldwide Care (888-226-7212), якщо вам потрібен розблокований iPhone для міжнародних поїздок, або зателефонуйте в службу підтримки клієнтів Sprint (855-639-4644), якщо ви користуєтеся послугою передоплати Sprint.
 • Передайте інформацію про свій акаунт Sprint та номер IMEI вашого iPhone представнику служби підтримки клієнтів Sprint.
 • Зачекайте, поки Sprint надішле вам електронний лист із інструкціями щодо розблокування.
 • Якщо ваш iPhone було запущено після лютого 2015 року, Sprint автоматично розблокує ваш пристрій, як тільки це буде прийнятним.

Розблокуйте iPhone Verizon

Verizon

Як придбані у Verizon iPhone, як передплачені, так і післяплатні, заблоковані на 60 днів після покупки. Пристрої, придбані у роздрібних партнерів Verizon, блокуються на 60 днів після активації. Через 60 днів Verizon автоматично знімає замок. Це означає, що якщо ви виконали всі фінансові зобов’язання, а телефон в іншому випадку чистий, ви можете вийняти SIM-карту Verizon і вставити іншу на ваш вибір. Клієнти, які знаходяться в американських військових і розміщені за межами зони покриття Verizon, можуть розблокувати свої iPhone за запитом навіть протягом 60-денного періоду блокування.

Розблокуйте T-Mobile iPhone

T-Mobile має ряд умов, яким ви повинні відповідати, перш ніж ваш iPhone розблокує від мережі.

 • Ваш обліковий запис повинен мати добру репутацію, а телефон не повинен повідомляти про втрату, викрадення чи блокування T-Mobile.
 • За останні 12 місяців ви запитували не більше двох кодів розблокування мобільних пристроїв на кожну службову лінію.
 • Якщо пристрій фінансувався за допомогою плану встановлення обладнання T-Mobile (EIP), то всі платежі повинні бути здійснені, а пристрій має бути оплачений повністю, якщо не вказано інше.
 • Якщо пристрій перебуває в обліковому записі, термін дії договору на обслуговування якого є, то щомісяця щомісяця потрібно сплачувати щонайменше 18 платежів. Або рахунок повинен бути перенесений на тарифний план без контракту.
 • T ‑ Mobile може вимагати підтвердження покупки або додаткової інформації на власний розсуд, і можуть застосовуватися деякі інші винятки.

Для облікових записів, які оплачують послуги післяплати, ваш телефон повинен бути активним у мережі T ‑ Mobile щонайменше 40 днів. Якщо пристрій знаходиться на анульованому рахунку, залишок повинен бути сплачений повністю. Передплачені телефони iPhone повинні були бути активними у мережі T ‑ Mobile більше одного року. Якщо активний менше року, на рахунку передоплати має бути поповнення понад 100 доларів з дати першого використання.

Якщо пристрій відповідає вимогам, зверніться до служби підтримки клієнтів T ‑ Mobile і попросіть кроки, щоб розблокувати пристрій. За певних обставин можуть застосовуватися винятки для військовослужбовців, підприємств та державних рахунків. Як тільки ваш iPhone відповідає мінімальним критеріям, T-Mobile надішле вам інформацію про те, як розблокувати телефон. Щоб отримати докладнішу інформацію, зверніться до служби підтримки клієнтів T ‑ Mobile.

Розблокуйте мобільний iPhone США

Моделі iPhone з 7 по 11 та SE2 заблоковані в мережі мобільного зв'язку США на 120 днів після активації, щоб запобігти шахрайству та крадіжці. Для заблокованих 4G LTE-пристроїв, запущених до 1 лютого 2016 року, деякі можна розблокувати за допомогою оновлення програмного забезпечення. Пристрої 1X та 3G із заблокованою стільниковою мережею, випущені до 1 лютого 2016 року, можна розблокувати за запитом до служби обслуговування клієнтів.

Після закінчення 120-денного періоду блокування американська стільникова мережа автоматично розблоковує вищезазначені моделі iPhone, якщо ваш рахунок має добру репутацію. Протягом 120-денного періоду блокування перевізник розблокує ваш післяплатний пристрій за запитом, якщо ви перебуваєте на військовій службі з дислокацією за кордоном. Ваш постоплатний рахунок повинен мати добру репутацію або повністю оплачений, і ви повинні в іншому випадку виконати всі фінансові зобов’язання.

Сторонні вимикачі блокування

Якщо у вас виникають проблеми з офіційним розблокуванням оператора, ви все одно можете вибрати розблокування IMEI, яке працює ідентично офіційному розблокуванню оператора. Існує безліч компаній, що займаються розблокуванням IMEI, але найкраще скористатися такими перевіреними постачальниками, як Express Unlocks, DoctorSIM, MobileUnlocked, UnlockBase, Mobile Phone Unlock, UnlockUnit, Unlock River та Unlock Radar. Перевірте оглядові сайти, такі як Trustpilot, перш ніж приймати остаточне рішення або платити. Ціна розблокування iPhone залежить від оператора зв'язку. Послуги вимикача блокування підтримують моделі найновішої серії iPhone 11 аж до iPhone 4.

Більшість служб стороннього розблокування працюють однаково. З їх веб-сайту ви платите різну суму, як правило, менше 100 доларів, за код розблокування на основі електронної пошти. Більшість вимагає попередньої оплати. Поважні служби розблокування мають лінії підтримки клієнтів і швидко доставляють коди.

Купіть розблокований iPhone

Кожен iPhone, який ви купуєте у Apple - в Інтернеті чи в Apple Store - розблоковується, за винятком конкретних варіантів фінансування оператора. Розблокований iPhone дозволяє вибрати будь-якого потрібного оператора. Щоб розпочати роботу з новим оператором, виконайте такі дії:

 • Вимкніть iPhone.
 • Вийміть поточну SIM-карту зі свого старого оператора.
 • Вставте нову SIM-карту для вашого нового оператора.
 • Перезапустіть телефон.
 • Після перезапуску дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб налаштувати телефон.

Ви також можете придбати iPhone без SIM-картки, що означає, що до вашого iPhone не входить SIM-карта оператора, що дозволяє вам використовувати SIM-карту будь-якого сумісного оператора. Звичайно, вам доведеться заплатити за новий телефон заздалегідь і повністю.

Якщо ви не можете повністю оплатити, ви можете розглянути програму оновлення iPhone від Apple, де ви отримаєте розблокований iPhone приблизно так само, як і варіант без SIM-карти. Ви не тільки уникаєте авансових витрат, але й платите щомісяця, а також можете отримати оновлення після 12 платежів. Програма включає програму захисту AppleCare +, а також додаткову програму AppleCare + на суму 4,17 дол. США на місяць із захистом від крадіжок та втрат. План оновлення вимагає перевірки кредиту.

Останні повідомлення