Як поділитися бібліотекою iTunes

Ваша бібліотека iTunes має деякі зручні вбудовані функції, якими ви можете ділитися своїми піснями та списками відтворення з іншими пристроями чи користувачами. Спільний доступ до вашої бібліотеки iTunes означає, що ви зможете насолоджуватися своєю музикою з кількох пристроїв та допомагати своїм друзям та членам сім'ї відкривати нові пісні.

Прочитайте цей посібник, щоб дізнатись, як увімкнути функцію Apple Home Sharing, чому ви можете замість цього використовувати Family Sharing та як використовувати сторонні програми для спільного використання бібліотеки iTunes без мережі.

Подальше читання

  • Apple Music проти Spotify
  • Як зробити рингтони для iPhone
  • Кращі інтернет-радіостанції

Існує декілька способів поділитися бібліотекою iTunes, але в широкому сенсі це можна зробити двома способами: через Wi-Fi у домашній мережі або через Bluetooth людині поблизу.

Примітка: Apple припинила роботу iTunes у MacOS Catalina, тому користувачі Catalina можуть скористатися цим посібником щодо того, як ділитися бібліотекою Apple Music.

Використання Apple Home Sharing

Спільний доступ до вашої бібліотеки iTunes у домашній мережі (або будь-якій іншій мережі) займає лише кілька простих кроків і надасть доступ бібліотеці до будь-якого пристрою, підключеного до мережі. У цьому розділі ми припускаємо, що у вас вже є бездротова мережа у вас вдома або в офісі. Якщо ні, перегляньте цей посібник, щоб зрозуміти, як його налаштувати.

Крок 1: По-перше, увімкніть спільний доступ додому в iTunes. Переконайтеся, що ви ввійшли за допомогою свого ідентифікатора Apple і що всі пристрої, до яких ви хочете поділитися, увійшли з однаковим ідентифікатором, щоб усі вони могли бути частиною спільного доступу додому.

Увімкніть спільний доступ до дому

Крок 2: Коли iTunes відкрито, перейдіть у верхній лівий кут екрана Mac і виберіть Файл. Звідси виберіть Домашній спільний доступ, а потім виберіть Увімкніть спільний доступ до дому. Тепер, коли ви знову перейдете до цього розділу, ви побачите тут свій ідентифікатор Apple як знак того, який обліковий запис ви використовуєте.

Див. Бібліотеки iTunes

Крок 3: Використовуйте інший пристрій у вашій локальній мережі та увійдіть до iTunes. Клацніть на Музика значок у верхньому правому куті, і ви побачите випадаючий список різного вмісту. Унизу ви побачите ідентифікатори всіх доступних бібліотек iTunes у мережі, що дозволить вам перемикатися між ними. Ви можете ділитися музикою, фільмами та телевізійними шоу таким чином, але лише на підключених пристроях.

Якщо ви шукаєте більш поглиблений обмін вмістом та організацію вмісту, спробуйте використати сімейний спільний доступ від Apple. Сімейний доступ дозволяє ділитися ширшим колом вмісту з усіма, кого ви призначите. Спільний доступ до книг та сховища iCloud легко, навіть якщо ваша сім’я та друзі не в одній мережі. Сімейний варіант Apple також є чудовим рішенням для того, щоб дозволити друзям або родичам використовувати програми, які ви заплатили за завантаження. Усе, що ви або ваші контакти купуєте, може ділитися в рамках програми Family Sharing; подальша покупка не потрібна. Крім того, ви можете налаштувати параметри спільного використання відповідно до потреб вашої родини. Єдиним недоліком є ​​те, що якщо друг, який став ворогом, залишає Family Sharing, ви більше не зможете отримати доступ до придбаних ними програм, книг або музики.

Спільний доступ без вашої мережі

Спільне використання бібліотеки iTunes між комп’ютерами в домашній мережі - це одне. Але якщо ви просто хочете поділитися списком відтворення з другом під час тривалої поїздки на автобусі, є кращий варіант. Ви можете знайти кілька програм для iOS, які дозволяють вам ділитися бібліотекою iTunes через з’єднання Bluetooth. Не ділячи навушники, ви можете торгувати музикою iPhone з iPad або навпаки. Однак ми не будемо розглядати способи встановлення та навігації по кожному з цих параметрів. Натомість, ось кілька варіантів, які легко завантажити та використовувати.

MyStream(безкоштовно): Хороший варіант потокового передавання через Bluetooth із кількома додатковими функціями.

PairShare ($0.99): Надзвичайно простий і багатофункціональний додаток, який транслює вашу музику.

Завантажте та встановіть будь-яку з цих програм, і ви повинні потоково передавати спільні мелодії протягом декількох хвилин.

Останні повідомлення