Як запобігти злому вашої кільцевої смарт-камери

Минулого року Amazon Ring виправила у своєму дзвінку Ring дзвінок безпеки, який міг дозволити хакерам отримати доступ до мереж власників будинків за допомогою паролів Wi-Fi. У грудні 2019 року Рінг зіткнувся з іншими проблемами безпеки, коли сім'я з Теннессі заявила, що чоловік зламав їх камеру безпеки Amazon Ring. Як повідомляється, хакер використовував його для розмови з 8-річною дівчинкою у її спальні. Виявляється, все це, можливо, не було зломним, а лише поганим використанням пароля власником.

Коли Digital Trends звернулася до Ring щодо останнього інциденту, представник сказав наступне: «Для нас важлива довіра клієнтів, і ми серйозно ставимося до безпеки наших пристроїв. Наша команда безпеки розслідувала цей інцидент, і ми не маємо доказів несанкціонованого вторгнення або компрометації систем або мережі Ring.

«Нещодавно нам повідомили про інцидент, коли зловмисні актори отримали деякі облікові дані користувачів Ring (наприклад, ім’я користувача та пароль) від окремої зовнішньої служби, яка не стосується Ring, і повторно використали їх для входу в деякі акаунти Ring. На жаль, коли одне і те ж ім’я користувача та пароль повторно використовуються в багатьох службах, погані актори можуть отримати доступ до багатьох облікових записів. Дізнавшись про інцидент, ми вжили відповідних заходів, щоб негайно заблокувати поганих акторів з відомих постраждалих акаунтів Ring, і зв’язані користувачі зв’язалися з ними ».

То як ви можете захистити свої розумні камери Ring? Ось кілька порад.

Ставтеся до своїх паролів правильно

Переконайтеся, що у вас є захищений пароль для вашого облікового запису Ring, а також для вашої мережі Wi-Fi. Ring сказав, що хакер зміг отримати доступ до облікового запису Ring, оскільки власники повторно використовували свої паролі від інших платформ. Отже, обов’язково використовуйте унікальний пароль для свого облікового запису. Також переконайтеся, що ви створюєте паролі, які важко зламати, використовуючи поєднання цифр, великих та малих літер та символів, таких як знаки оклику. Спробуйте використовувати фрази замість одного слова, щоб зробити пароль надто надійним. Якщо ви ненавидите придумувати паролі, використовуйте генератор паролів. Також слід регулярно оновлювати свої паролі, щоб запобігти атакам грубої сили. Щоб уникнути забуття паролів, використовуйте сховище паролів. Ось наш список найкращих менеджерів паролів.

Тепер Ring має обов’язкову двофакторну автентифікацію, що додає додатковий рівень захисту. Ring також надає сповіщення про вхід, які повідомляють вас, якщо новий пристрій увійде у ваш обліковий запис. Але, навіть маючи ці додаткові заходи безпеки від компанії, вам все одно потрібно взяти на себе власну безпеку та мати найбезпечніші паролі облікового запису та мережі.

Не повідомляйте свої дані для входу

Бувають випадки, коли іншим потрібен доступ до вашого обладнання Ring. Існує чудовий спосіб це дозволити, не повідомляючи дані для входу та не ставлячи під загрозу вашу безпеку. Просто додайте їх як спільного користувача в обліковому записі. Це дає людині, як вашому підліткові або сусідку по кімнаті, доступ до перегляду відео, використання функції двосторонньої розмови та збереження відео, але у них не буде інформації для входу в головний обліковий запис.

Щоб додати спільного користувача, відкрийте програму та виберіть свій пристрій. Тоді перейдіть до Налаштування і натисніть на Спільні користувачі іДодати користувача. Далі введіть адресу електронної пошти особи, яку хочете зробити спільним користувачем. Виберіть пристрої, якими хочете поділитися з новим користувачем, а потім торкніться Надіслати запрошення. Як тільки людина приймає запрошення, процес завершується. Вони зможуть отримати доступ до пристроїв через власні програми та облікові дані для входу. Переконайтеся, що вони також використовують надійні паролі та двофакторну автентифікацію.

Уникайте обміну відео в соціальних мережах

Незалежно від того, чи намагаєтесь ви бути добрим сусідом і попередити оточуючих про підозрілу діяльність, чи просто хочете поділитися кумедним інцидентом, ми всі винні в бажанні поділитися нашими відеоспостереженнями. Але це полегшує життя хакерів, надаючи їм додаткову торгову точку, щоб отримати уявлення про ваші облікові дані та особисті дані. Ви також повинні видалити старі кадри, щоб запобігти накопиченню кадру, що робить вас більш сприйнятливими до злому.

Придбайте брандмауер та антивірусну послугу

Якщо вся ця тема звучить трохи приголомшливо, одним із найкращих способів безпечнішого та простішого підходу до захисту кільцевої камери є покладатися на брандмауер та антивірусну службу, яка допоможе вам. Це захистить вашу мережу та допоможе запобігти доступу хакерів до вашої камери Ring.

Оновіть програмне забезпечення камери

Як і в будь-якій іншій операційній системі, найкраще для безпеки та продуктивності - не відставати від оновлення програмного забезпечення. Камера Ring дійсно вимагатиме цих оновлень час від часу, і багато з оновлень пов’язані з безпекою. Невиконання цих простих оновлень може зробити вашу систему більш вразливою, що полегшить хакерам доступ.

Останні повідомлення