Дізнайтеся, як користуватися режимом Zen на OnePlus 7 Pro

Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Ми проводимо в Інтернеті більше часу, ніж будь-коли, і між вашим телефоном, планшетом та комп’ютером ви, напевно, більшу частину дня проводите, дивлячись на той чи інший екран. Іноді вам потрібна перерва. На щастя, новий режим Zen на пристроях OnePlus робить саме це, дозволяючи витратити трохи часу, щоб охолодитись і уникнути постійного набору сповіщень та оновлень.

У цій статті ми покажемо вам, як ви можете використовувати режим Zen і витратити трохи часу, щоб відпочити.

Що таке режим Zen?

oneplus 7 pro Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Не секрет, що ми любимо смартфони. Але у вас може бути занадто багато доброго, і важливо відвести трохи часу на екрані щоденного водія. Протягом останніх років ми бачили програмне забезпечення, яке допомагає в цьому, включаючи цифровий добробут Android та екранний час iOS. Режим Zen дещо відрізняється, оскільки він не вимірює час, який ви витратили, дивлячись на екран. Натомість все, що робить Zen Mode, - це дати вам 20 хвилин спокою від постійного шквалу повідомлень.

Отже, в основному це фірмовий режим «Не турбувати»? Ну не зовсім так. Хоча режим "Не турбувати" перешкоджає сповіщенням, але це не заважає вам відволікатись, занурюючись назад у програми соціальних мереж кожні 5 хвилин. Увімкніть режим Zen, і ваш телефон буде блокований на 20 хвилин. Ви зможете приймати телефонні дзвінки, здійснювати екстрені дзвінки та користуватися програмою камери - але це все. Ви будете заблоковані для всіх інших додатків, функцій та послуг протягом наступних 20 хвилин. Усі сповіщення, крім дзвінків, будуть вимкнені, гарантуючи, що вас повністю не турбуватимуть, поки не закінчиться режим Zen.

Крім того, важливо зазначити, що ви не зможете скасувати режим дзен, як тільки він розпочнеться, тому переконайтесь, що ви абсолютно готові, перш ніж натискати Почніть.

Як користуватися режимом Zen

як використовувати режим oneplus zen за допомогою 1як використовувати режим oneplus zen за допомогою 2як використовувати режим oneplus zen за допомогою 3

Запуск режиму Zen легко, але якщо ви плануєте регулярно його використовувати, можливо, ви захочете додати його до швидких налаштувань у панелі сповіщень вашого телефону.

  • Для цього перетягніть панель сповіщень, перетягнувши зверху, а потім перетягніть ще раз, щоб відкрити швидкі налаштування.
  • Торкніться значка Редагувати , щоб змінити, які плитки є у Ваших швидких налаштуваннях.
  • Проведіть пальцем ліворуч, щоб отримати доступ до додаткових плиток. Потім натисніть і перетягніть плитку режиму Zen вліво, щоб додати її до швидких налаштувань.

Після того, як ви додали дзен-режим до швидких налаштувань, запуск його простий, як натискання значка. Потім ви потрапите в режим Zen. Торкніться Ходімо, тоді Почніть щоб почати.

Ось і все - як тільки ви натиснете Почніть кнопку ви перейдете на порожній екран, на якому відлічується 20 хвилин, поки ваш тайм-аут не закінчиться. Будуть вказані дата та час, і ви зможете торкнутися, щоб отримати доступ до номера набору номера та камери, але все інше замикається за цим синім екраном, поки не закінчиться 20 хвилин. Використовуйте вільний час з розумом.

Останні повідомлення