Користувачі Android можуть зберігати відео Snapchat за допомогою програм

Snapchat Shutterstock / Focal Point Snapchat перетворився на центр обміну повідомленнями та розвагами для тисячоліть зі своїми повідомленнями, які автоматично стираються через кілька секунд. Нещодавно газета Huffington Post виявила, що ви можете легко записувати відео Snapchat за допомогою стандартної програми для запису екрану. Звичайно, ці програми доступні лише на Android, тому Snapchat користувачів iOS захищені від записів екрану.

Запис Snapchat - це тіньово, тим більше, що людина з іншого боку, ймовірно, не знає, що їх записують. Це також викручує Snapchat з доларової плати, яку він стягує, щоб дозволити людям відтворювати відео. За 99 центів нещодавно додана функція відтворення за плату дає людям три повтори для будь-яких обраних ними знімків - хоча ви можете повторити будь-яку дану оснастку лише один раз. Ми не рекомендуємо записувати повідомлення Snapchat від інших без їх дозволу, але ось як це робиться.

Ваші Snapchats можуть легко потрапити на YouTube, якщо у людини, якій ви надіслали повідомлення, є програма для запису екрану.

Будь-який користувач Android, який завантажує рекордер екрану, для якого не потрібно вкорінювати свій пристрій, може записувати Snapchats та інші дії, що відбуваються на екрані. Одним із прикладів є відеомагнітофон No Root Screen - він важкий для реклами, але простий у використанні та має безліч варіантів. Відкрийте його, і ви зможете записати все на екрані, навіть навколишній звук, і в кінцевому підсумку отримаєте відео, яке ви зможете відредагувати або поділитися безпосередньо на YouTube. Іншими словами, ваші Snapchats - неслухняні чи інші - можуть легко потрапити на YouTube, якщо людина, якій ви надіслали повідомлення, має програму для запису екрану та вирішить її використовувати.

На жаль (або на щастя, залежно від вашої точки зору) користувачі iPhone не можуть скористатися цією маленькою накруткою так легко. Компанія Apple блокує будь-яке використання екранозаписувачів з тих самих міркувань конфіденційності, про які ми згадали. Якщо ви хочете записати відео Snapchat на iPhone, вам доведеться пройти ще кілька обручів, таких як джейлбрейк або завантаження з веб-сайту, який не є iTunes.

Однак ми не рекомендуємо вам робити джейлбрейк свого iPhone і завантажувати одну з цих програм. Будьте попереджені, що джейлбрейк і завантаження програм із невідомих магазинів програм часто небезпечні, і ви робите це на свій страх і ризик. Програми для запису екрану за своєю природою трохи схематичні - їх також можна використовувати для викрадення паролів, логінів та іншої конфіденційної інформації, яку ви вводите на телефоні.

Запис знімків людей суперечить цілі Snapchat, яка полягає в можливості надсилання зображень і відео, які зникли після перегляду. Це також може розглядатися як вторгнення в приватне життя тих, хто не хоче, щоб їхні повідомлення жили минулий відведений час у додатку Snapchat. У будь-якому випадку, це, безумовно, тіньовий спосіб перемогти систему.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found