Як отримати послідовників у Twitter

Twitter може викликати стрес. На відміну від Facebook чи Snapchat, важко відчути вміст, коли лише ваші найближчі друзі та улюблені стежать за вашими публікаціями та взаємодіють з ними. Спостерігаючи за тим, як інші залишають себе послідовниками, коли ви залишаєтесь позаду, це може викликати почуття неадекватності, подібне до того, як спостерігати, як круті діти у середній школі їдять за найкращим столом в обідній залі.

Подальше читання

  • Як змінити ім’я у Twitter
  • Як видалити свій акаунт у Twitter
  • Найкращі технічні титани, яких слід стежити за Twitter

Існує тонка грань між тим, що здається вам відчайдушним, і створенням вашого особистого бренду, але його можна пройти за правильним набором вказівок. Нижче ми описали кілька порад, які допоможуть вам накопичити більше підписників у Twitter. Просто переконайтеся, що ви їх економно працевлаштовуєте.

Крок 1: Виберіть правильні фотографії

Перші враження важливі, особливо в Twitter. Оскільки ваш профіль є одним із перших речей, які люди побачать, важливо вибрати зображення профілю та обкладинку, які можна визначити, коли вони маленькі. Незалежно від того, чи з’являється хтось із ваших твітів у часовій шкалі когось або хтось шукає вас конкретно та попередньо переглядає ваш профіль, ви хочете, щоб вони могли вас розпізнати. Тим не менше, намагайтеся не думати над цим.

Для особистого кабінету найкраще використовувати зображення вашого обличчя для вашого профілю профілю. Це може бути справжня фотографія або ілюстрація; ви просто хочете щось, що демонструє, хто ви. Фотографія на обкладинці дозволяє висловитись у дещо більшому форматі, серед іншого може містити банери з вашого останнього проекту або улюблену фотографію на канікулах. Однак ви хочете повністю уникнути відмови від зображення, оскільки це може змусити людей думати, що ви бот або спамер. Крім того, вибравши ідеальні фотографії, намагайтеся не міняти їх занадто часто, оскільки це може заплутати ваших послідовників.

Крок 2: Напишіть тверду біографію

Подивившись на вашу картинку, люди, як правило, читають вашу біографію. Люди в Twitter, як правило, не відомі своїм терпінням, однак, тому не будьте надмірно завзятим, описуючи себе, або заповнюйте свою біографію непотрібними тегами. У вас є лише 160 символів, щоб написати про те, що ви робите і що подобається, але цього має бути більш ніж достатньо. Почувайтеся вправно використовувати трохи гумору, але не вважайте, що це потрібно для того, щоб вас оцінили.

Крок 3: Перевірте, якщо це можливо

Отримання цієї маленької галочки біля вашого імені може значно допомогти довести, що ви насправді є тим, ким, як ви говорите, є для своїх послідовників. Незважаючи на те, що Twitter поки що призупинив публічні подання для перевірки, облікові записи, що становлять суспільний інтерес, все ще можуть бути перевірені. Якщо ви не можете отримати підтвердження відразу, не спітніть, оскільки є ще безліч інших способів збільшити кількість підписників.

Крок 4: Tweet

Це може здатися безкомпромісним, але постійне оновлення вашого облікового запису Twitter - найкращий спосіб утримати (і завоювати) підписників. Ви не хочете ризикувати, щоб люди не стежили за вами чи забули, хто ви, тому що ви твітите лише раз на три місяці. Якщо ви не відома знаменитість, вам, можливо, доведеться твітувати трохи більше, ніж це.

uhhh звичайно я збираюся побачити mamma mia 2 у 500-й раз це називається mamma mia тут ми їдемо знову не mamma mia ось ми їдемо раз

- грація ???? (@gracepxx) 31 липня 2018 року

Зараз це не обов’язково означає твіт про кожну дрібницю, яка з’являється у вас в голові, навіть якщо Twitter може впоратися з потоком свідомості краще, ніж більшість сайтів. Натомість пошкодуйте Інтернет і пишіть лише про те, що вам подобається. Насправді не існує чарівного числа того, як часто ви повинні твітувати, але намагайтеся робити це принаймні щодня, щоб інші знали, що ви досить регулярно користуєтеся Twitter.

Крок 5: Відповідь і ретвіт

Ретвіт - це чудовий спосіб зв’язатися з людьми, що мають схожі інтереси, і поділитися вмістом, який вам сподобався. Якщо ви ретвітуєте справді круту статтю про космічну станцію, то хтось інший може її побачити і почати стежити за вами. Те саме стосується коментування статей та твітів, які вам подобаються. Наявність чогось дотепного чи цікавого для участі в розмові обов’язково зацікавить деяких людей тим, що ви робите та говорите. Деякі веб-сайти попросять інших ретвітнути вас, але ми ще не з’ясували витонченого способу зробити це. Є час і місце, щоб додати щось на зразок "будь ласка, RT", але таких небагато.

Крок 6: Використовуйте хештеги

Хештеги - це чарівна, чарівна річ. Їх можна використовувати для нахабства, для подальшого пояснення суті чи для того, щоб більше дивитись на ваш твіт. Використання популярних хеш-тегів - чудовий спосіб залучити більше читачів, оскільки ваші твіти з’являться, якщо хтось інший шукає саме цей тег. Також приємно бути учасником розмови та отримати можливість спілкуватися з людьми, які можуть мати схожі інтереси чи думки, як ви.

# Ми Розуміємо, щоAsCorporateEntitiesOurPresenceInCertainDiscussionsIsNotAlwaysRequiredSoWeWillStriveToLimitOurActivitiesToJustSellingYouShit

- Slack (@SlackHQ) 18 вересня 2014 р

Однак переборщити з хештегами цілком можливо, особливо в Twitter. Хоча може бути добре прикріпити 10 або 15 хештегов до публікації в Instagram, вам слід зберегти їх до одного або двох у Twitter. Не # помічайте все # у # вашому # твіті. Це не лише ускладнює читання ваших твітів, але ніхто не збирається шукати більшість цих термінів, і це може в кінцевому підсумку змусити вас виглядати безглуздо. Твітування про популярні теми може допомогти вам побудувати свою аудиторію, але якщо нічого насправді не вражає вас, ви завжди можете спробувати щось придумати самостійно.

Крок 7: Слідкуйте за людьми, які мають схожі інтереси

Хоча ви, мабуть, в кінцевому підсумку зробите це природним чином, якщо витратите достатньо часу на Twitter, слідкувати за людьми, які вам подобаються, насправді є чудовим способом захопити кількох фоловерів. Якщо ви стежите за людьми, які поділяють ваші інтереси, вони, як правило, частіше слідкують за вами та / або ретвітують вас. Це відкриває вас всім їхнім послідовникам, які також можуть поділяти з вами подібні інтереси. Звідти цикл продовжується.

Дайте людям те, що вони хочуть, якщо вони хочуть тих самих речей, що і ви. Позначення людей зі схожими інтересами у ваших публікаціях (ощадливо) також може залучити підписників, оскільки ці акаунти частіше взаємодіють із вашими публікаціями, якщо ви ще не були на їхньому радарі. Це не означає, що ви повинні твітувати лише про одну конкретну річ - якщо ви не працюєте над певним брендом соціальних мереж, - але знайдіть людей, яких ви цінуєте, і вони, напевно, оцінять вас по черзі.

Крок 8: Знайте, коли твітувати

Ви, безумовно, отримаєте кількох читачів, якщо будете постійно твітнути о 3 годині ночі, але вам потрібні не лише деякі. Twitter, як і більшість сайтів соціальних медіа, отримує найбільший трафік о 9 ранку, опівдні та о 18 годині. з досить очевидних причин. Ці часи безпосередньо пов’язані з тим, коли люди йдуть на роботу, в обідню перерву та залишають роботу. Це коли люди найактивніше перевіряють свої телефони та комп’ютери.

Ще один зручний трюк - звернути увагу на твіти, які отримують найбільше залучення, і ретвіти їх в інший піковий час. Це гарантує, що фоловери в інших часових поясах все ще можуть бачити ваш вміст, і це хороший спосіб охопити ваші бази. Ми не рекомендуємо робити це з кожним твітом чи навіть з більшістю з них, але час від часу це може привернути увагу, до якої ви жадаєте.

Тож, виходьте та спробуйте деякі з цих порад! Якщо вони не спрацьовують відразу, просто тримайтеся, розміщуйте публікації та взаємодійте з речами, які вам подобаються. Рано чи пізно люди підуть за ними.

Останні повідомлення