Як отримати Emojis на вашому Mac, у (майже) будь-якому додатку

Як отримати смайли на вашому MacВам не вистачає смайликів у вашому улюбленому додатку Mac, електронній пошті чи службі обміну повідомленнями? Якщо ви звикли до смайликів доповнювати вашу дотепну стьобу, важко відмовитися від них! На щастя, у Mac є власні вбудовані смайли, до яких ви можете підключитися в будь-який час. Вони чекають у засобі перегляду символів, і ми покажемо вам, як отримати смайли на вашому Mac за допомогою цього простого інструменту.

Доступ та використання засобу перегляду символів

Фабіан Ірсара / Unsplash Фабіан Ірсара / Unsplash

Переглядач символів - це невелике вікно смайлів, вбудоване в останню версію MacOS. Перевага цього маленького вікна (порівняно з опціями смайлів у багатьох окремих програмах) полягає в тому, що однакові опції смайлів доступні скрізь, де ви хочете використовувати їх на своєму Mac, включаючи місця, які ви, можливо, ніколи раніше не пробували. Доступ до цього засобу перегляду символів дуже простий. Помістіть курсор туди, куди потрібно смайлики (наприклад, служба обміну повідомленнями), а потім виконайте ці дії.

Малий переглядач символівНатисніть клавіші Control, Command (⌘) та пробіл на клавіатурі. Вам потрібно лише затримати їх на мить. Це повинно викликати програму перегляду символів у вікні, в якому ви працюєте. Спливне вікно Viewer залишатиметься підключеним до цієї програми, навіть якщо ви перейдете до іншої програми та повернетесь. Ви також можете переміщати його між вікнами програми або браузера, який ви використовуєте.

Крім того, зазвичай ви можете знайти програму перегляду символів, перейшовши на вкладку Редагування у верхньому лівому куті екрана. Останній параметр у спадному меню «Редагувати» буде говорити «Emoji and Symbols» та відкриватиме Viewer, коли ви натискаєте на. Це не завжди настільки надійно, як ключовий ярлик, але набагато легше побачити, куди ви прямуєте протягом перших декількох разів.

Тепер ви побачите список смайликів, якими ви можете скористатися. У нижній частині вікна є кілька піктограм, які дозволяють вибрати конкретні категорії смайликів, такі як спорт, лампочки тощо. Виберіть потрібні смайли, і програма перегляду символів повідомить вам, наскільки ця смайлик популярна, а потім вставте її в поле символу, яке ви використовуєте в даний момент.

Переглядач символівПримітка: Якщо вікно символів для вас замале, виберіть піктограму у верхньому правому куті вікна. Це розширить його до більшої версії, яка містить текстові списки категорій, дозволяє шукати певні типи смайлів та дозволяє вибирати улюблені смайли. Це хороший спосіб шукати межі смайлів для Mac, коли ви вперше використовуєте програму перегляду символів. Ще більша версія програми перегляду символів доступна в розділі "Системні налаштування" для більш детальної настройки.

Ви можете скористатися розширеним вікном, щоб вибрати кілька улюблених смайлів, тих, які ви часто використовуєте в соціальних програмах, таких як Facebook або Instagram. Просто виберіть смайлик і виберіть "Додати в обране." Вони з’являтимуться на панелі «Вибране» у верхній частині вікна щоразу, коли ви її відкриєте, навіть у меншій версії. Це може допомогти вам заощадити багато часу після того, як ви знайдете смайлики, якими ви справді виглядаєте.

Маки з сенсорними панелями

Сенсорна панель MacBook Pro

Якщо у вас новіший MacBook, який включає сенсорну панель, у вас є додаткові опції смайлів. Стандартне налаштування сенсорної панелі буде пропонувати піктограму смайликів, коли ви знаходитесь у текстових додатках, таких як пошта, повідомлення тощо. Торкніться смайликів, і на панелі сенсорного екрану має з’явитися міні-версія Переглядача символів, на якій відображаються популярні смайли .

Сенсорний бар EmojiКоли ви вибираєте смайлики у своїх програмах для Mac, сенсорна панель почне частіше відображати ваші улюблені параметри. Цей метод трохи вражений або пропущений, але коли він працює, він може допомогти вам заощадити багато часу, якщо ви не звикли до комбінації клавіш.

Обмеження засобу перегляду символів

Переглядач символів особливо зручний у ситуаціях, коли інша опція смайликів недоступна, або коли ви перемикаєтесь між різними програмами / розмовами і хочете однакові смайлики для всього. Однак це не робить програму перегляду повністю універсальною. Все ще існують випадки, коли ви не зможете ним скористатися, наприклад:

  • Старіші програми або програми, які не підтримують багато функцій Mac.
  • Текстові поля, які не підтримують багато форматування, наприклад, поля пошуку.
  • Несумісні браузери або плагіни, які заважають перегляду символів.

Якщо ви сумніваєтесь, оновіть свою ОС до останньої версії, браузера та програм, щоб перевірити, чи це допомагає. В іншому випадку вам може знадобитися знайти інший варіант смайликів для цих випадків.

І якщо вам було цікаво щодо мобільних опцій, є способи отримати доступ до клавіатури смайлів і на iOS.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found