Як безкоштовно перейти на Mac OS X Mavericks

Як оновити Mac OS X Mavericks безкоштовно

Що трапляється, коли у вас закінчуються пухнасті котики, з яких можна дублювати вашу останню операційну систему? Ну, ви обираєте наступну найкращу річ - знакову пристань для прибоїв біля північного узбережжя Каліфорнії.

На своєму останньому заході в Сан-Франциско Apple мала більше рукавів, ніж нові моделі MacBook Pro на базі Haswell, потужний Mac Pro та тонший, стрункіший iPad Air. Компанія, що базується в Купертіно, показала більше Mavericks, останнього втілення Mac OS X. А ще краще, Apple оголосила, що Mac OS X Mavericks буде доступна для безкоштовного завантаження негайно. Mavericks додає безліч нових утиліт та функцій, похвалившись більш щільною хмарною інтеграцією, вимагаючи значно покращеної оптимізації живлення. Уже існуючі програми, такі як Calandar та Safari, отримали зміни, і Apple навіть додала власне власне програмне забезпечення для картографування до нової ОС. Інші нові функції включають функціональність тегів, вкладки Finder та ще більшу гнучкість на кількох дисплеях. О, і ми згадували, що це безкоштовно?

Ось наш короткий посібник з того, як безкоштовно зачепити Mac OS X Mavericks. Ми не можемо гарантувати, що чергового провалу на Картах не буде, але принаймні це не коштуватиме вам.

Як безкоштовно перейти на Mac OS X Mavericks

Крок 1: Перевірте системні вимоги -Оновлення до Mac OS X Mavericks не повинно викликати особливих проблем, якщо ви використовуєте Mac, вироблений протягом останніх шести років або близько того (що на даний момент є більшістю всіх). Оновлення програмного забезпечення сумісне з шістьма переліченими нижче моделями Mac - і Xserve - але для належного завантаження ОС вам все одно знадобляться додаткові 2 ГБ пам’яті та 8 ГБ вільного місця. Клацніть логотип Apple у верхньому лівому куті дисплея та виберітьПро цей Mac у спадному меню, щоб переглянути деталі про ваш поточний Mac. Для деяких функцій Mavericks, таких як FaceTime та Machine Time, може знадобитися додаткове обладнання. Також переконайтеся, що ваш Mac підключений до розетки та підключений до Інтернету через Wi-Fi або кабель Ethernet.

iMac (середина 2007 року або новіша)MacBook (кінець 2008 року з алюмінію або на початку 2009 року або новіший)
Mac mini (на початку 2009 року або новішої)MacBook Pro (середина / кінець 2007 року або новіша версія)
Mac Pro (на початку 2008 року або новішої)MacBook Air (кінець 2008 року або новіший)
Оновлення Mac OS X: Про цей Mac

Крок 2: Підключіть та встановіть найновіші оновлення -Перед установкою Mac OS X Mavericks переконайтеся, що ваш Mac підключений до джерела живлення, підключений до Інтернету та оснащений останніми оновленнями. Щоб перевірити наявність останніх оновлень, клацніть піктограму Apple у верхньому лівому куті, виберітьОновлення програмного забезпеченняз випадаючого меню і натисніть сірийОновити всекнопка розміщена праворуч від доступних оновлень в App Store. Незважаючи на те, що ви можете безпосередньо оновити ОС до Snow Leopard (10.6.8), Lion (10.7) та Mountain Lion (10.8), тим, хто працює на Snow Leopard (10.6.x), доведеться оновити до останньої версії ОС до того, як перейти до Mavericks. Користувачам Mac OS X Leopard потрібно буде придбати Snow Leopard перед оновленням.

Крім того, ми рекомендуємо оновити будь-яке стороннє програмне забезпечення, яке не може бути оновлене безпосередньо через App Store. Звичайно, ще не все програмне забезпечення сторонніх розробників сумісне з новою ОС Apple, але ви часто можете переглянути сумісність на відповідному веб-сайті розробника програмного забезпечення. Це допоможе забезпечити належне встановлення оновлення.

Встановіть оновлення для Mac OS X.

Крок 3. Резервне копіювання комп’ютера -Оновлення до Mac OS X Mavericks не означає, що ви втратите всі цінні дані. Незважаючи на те, що оновлення збереже ваші файли, папки та інші дані, це не погана ідея створювати резервні копії будь-якої інформації, яку ви не хочете втратити, якщо в процесі оновлення трапляться помилки. Перш ніж продовжувати, ознайомтеся з нашим посібником щодо створення резервної копії комп’ютера та нашими найкращими виборами найкращого безкоштовного програмного забезпечення для резервного копіювання. Ми пропонуємо використовувати Time Machine, якщо у вас є сумісний зовнішній жорсткий диск, який має достатньо місця.

Крок 4: Встановіть Mac OS X Mavericks - Поверніться до App Store і натисніть Безкоштовне оновленняу правому верхньому куті панелі «Оновлення», щоб завантажити необхідне програмне забезпечення. Після завантаження автоматично з’явиться майстер встановлення, який проведе вас через процес встановлення Mac OS X Mavericks. Клацніть наПродовжуйтепараметр, розташований у нижній частині вікна, за яким слідуєПогодьтесяваріант іВстановити. Введіть пароль адміністратора за запитом (не ваш ідентифікатор Apple), натисніть кнопкугараздв правому нижньому куті та дозвольте встановити оновлення ОС.

Налаштування інсталяції OS X Mavericks

Крок 5: Перезавантажте та налаштуйте - Клацніть наПерезапустітьпісля закінчення, розташованої внизу вікна, або дозвольте Mac OS X автоматично перезапуститися через 30 секунд. Весь процес встановлення, ймовірно, займе близько години або близько того, залежно від вашого Mac. Після цього увійдіть і запустіть свій Mac, як зазвичай, ввівши свій Apple ID за запитом та налаштувавши брелок iCloud, якщо потрібно. Майстер налаштування впорається з рештою.

Крок 6: Насолоджуйтесь -Тепер просто скористайтеся перевагами останньої ОС Apple.

Що ви думаєте про наш короткий посібник з безкоштовного оновлення до Mac OS X Mavericks? Досить порізаний і сухий, так? Повідомте нас, якщо у вас є які-небудь запитання або сумніви в коментарях нижче.

Останні повідомлення