Як ми тестуємо навушники

Audeze EL-8 Білл Роберсон / Цифрові тенденції Наша оцінка навушників починається з того моменту, коли продукт потрапляє на наш стіл. Ми беремо до відома упаковку та презентацію продукту, перш ніж зануритися в його видалення.

Також ознайомтеся з нашими виборами найкращих навушників, які вибрали наші рецензенти.

З коробки

Процес зняття боксу передбачає не лише фізичне вилучення навушників з упаковки, але й врахування досвіду, що не вийшов з коробки. Нам подобається бачити гарно представлений продукт, і на цьому етапі ми також отримаємо перші враження про якість збірки та якість звуку. Провівши інвентаризацію будь-яких включених аксесуарів, ми коротко прослуховуємо навушники, щоб переконатися, що немає явних дефектів, і відчуваємо, як навушники звучать прямо з коробки (маючи на увазі, що обробка майже завжди змінюється звук навушників). Після завершення ми підключимо навушники до джерела звуку та розіб’ємо їх, відтворюючи випадкову музику на середній гучності принаймні 40 годин безперервної роботи.

Випробувальне обладнання

Зірвавшись із шляху, ми розпочнемо критичну сесію прослуховування. Це може відбуватися протягом декількох днів, і колись буде задіяно всі частини нашого «стенду для випробувань навушників», який наразі включає HeadRoom Micro DAC, HeadRoom Micro Amp, NuForce Icon u-DAC2, NuForce iDO, iPhone Ноутбук 4S, ноутбук Dell 15r та різноманітні музичні доріжки, починаючи від 128k файлів MP3 та AAC та нестиснутих файлів WAV та FLAC. Ми також маємо під рукою довідковий набір навушників аналогічного дизайну та за ціною для порівняння, коли це можливо. Наприклад, якщо випробуєте навушники-вкладиші в ціновій категорії 100 доларів, ми, швидше за все, порівняємо їх з чимось на зразок NOCS NS400 або Klipsch S4. Звичайно, наші стабільні еталонні навушники постійно змінюються, коли ми відкриваємо нові обрані.

Наша методологія

Наші оцінки якості звуку повністю базуються на тестах на прослуховування. Тому наші висновки є результатом суб'єктивного аналізу. Деякі рецензенти для навушників застосовують зовсім інший підхід, значною мірою покладаючись на вимірювання, проведені електронним випробувальним обладнанням, яке, серед інших показників, намагається виміряти криву частотної характеристики навушників. Ми з повагою ставимось до цього підходу, але він не до нас. Наш вибір не використовувати об'єктивні методи тестування базується на кількох факторах:

По-перше, врахувати різноманітну анатомію людини - складна пропозиція. Форма вух, розмір вух, об'єм голови та об'єм грудей - це кілька факторів, які поєднують у собі зміну того, як навушники звучатимуть людині, і дублювання цього з машиною - це справді хитра штука (хоча деякі з них справді добре впоралися) . Чесно кажучи, ці фактори також впливають на те, як людина буде чути та аналізувати звук, але оскільки наші відгуки читають люди, ми з цим все гаразд. Ми також маємо перевагу передавати свою екіпіровку кільком слухачам для підтвердження або розрізнення думок.

По-друге - і це особливо важливо, коли мова йде про навушники-вкладиші - правильне припасування має вирішальне значення для отримання найкращого звуку з навушників. Ми можемо гарантувати, одна за одною навушники, що ми підходимо однаково добре. Це базується на великому досвіді та знайомстві з власною анатомією.

Нарешті, і, мабуть, найголовніше, ми вважаємо, що технічні характеристики розповідають лише незначну частину історії. Багато слухачів не зацікавлені в тому, щоб отримати рівну частотну характеристику (крім того, ми вважаємо, що багато хто з наших читачів не могли дбати про криву частотної характеристики, і що ті, хто це робить, і без того, можливо, прочитають більше одного огляду). Виробники це знають і “озвучують” навушники, щоб звучати певним чином. Бренд навушників Beats by Dr. Dre є прекрасним прикладом цього. Ці навушники навмисно важкі для басів. Нам не потрібна діаграма частотної характеристики, щоб сказати вам це.

Прослуховування

Це досить простий процес. Ми слухаємо музичні композиції, які ми знаємо всередині та зовні. Частина музики, яку ми використовуємо, була записана нами, змішана та освоєна нами, що дає нам найкраще уявлення про те, як має звучати відтворена композиція. Перше, до чого ми прислухаємося, це відверті відвернення від реальності. Якщо високочастотна характеристика навушників тонка, металева та штучна, ми почуємо це відразу. Подібним чином, якщо вокал звучить так, ніби його відтворюють через трубку туалетного паперу, заповнену ізоляційною піною, це буде досить очевидно. Навушники, які роблять подібні помилки, негайно потрапляють на дно купи і, ймовірно, отримають досить низький бал.

Plantronics-BackBeat-Sense-041

Якщо навушники не роблять нічого особливо поганого, ми починаємо слухати більш тонкі черги. Наприклад, ми прослухаємо басову реакцію, щоб визначити, чи вона була посилена, а потім звернемо увагу на середні частоти, щоб побачити, чи не стали вони в результаті темними.

Після детального вивчення деталей ми робимо крок назад і думаємо, чи припадуть навушники до уваги досить широкому колу слухачів. Ми можемо особливо не піклуватися про виразний звук навушників, але якщо цей звук порадує певну аудиторію, то він має своє місце на ринку, і його слід зазначити як такий. І навпаки, якщо навушники вимагають потужних звукових сигналів, але вони явно призначені для медіаплеєрів з низьким рівнем потужності, це велика проблема.

Підібрати обробку та побудову

Навушники з найкращим звучанням у світі не варті ні копійки, якщо ви не можете терпіти їх носити більше 10 хвилин або якщо вони можуть зламатися протягом перших 10 годин використання. Ми носимо навушники протягом двох-трьох годин за раз, щоб визначити, чи достатньо вони зручні для тривалого використання. Ми трохи підкреслюємо навушники, щоб переконатися, що вони не можуть зламатися під помірним напруженням, і ми розглядаємо загальний дизайн, щоб розглянути базову ергономіку та оцінити, чи достатньо вони естетичні чи ні, щоб люди не заперечували їх носити на публіці.

Якщо навушники постачаються з мікрофоном, ми здійснимо тестові телефонні дзвінки та оцінимо ефективність роботи на обох кінцях телефону. Якщо навушники мають кнопки, ми будемо їх сильно натискати, щоб переконатися, що вони працюють та відносно прості у використанні.

Написання огляду

Для нас просто впорядковувати оціночні нотатки у щось подібне до розповіді недостатньо добре. Ми прагнемо трохи розповісти про виробника, описати наш досвід роботи з навушниками та поставити їх звуковий підпис у зрозумілий контекст, навіть для тих, хто не знайомий з аудіофільською лексикою.

Ми сподіваємось, що, прочитавши наші огляди для навушників, ви підете з відчуттям, чи саме ця модель вам слід поспішати пройти прослуховування чи вилучити зі свого короткого списку, оскільки, зрештою, огляд, який має найбільше значення, це ваш власний.

Останні повідомлення