Як зробити себе невдалим

Невдалий IMAC на робочому столі Інтернет-безпекиГаразд, тож, можливо, “unhackable” трохи сильний. Неможливо коли-небудь бути по-справжньому захищеним від кулі в Інтернеті. Але нехай це не заважає вам захищатися; існує безліч простих способів захистити свої онлайнові акаунти, мережу Wi-Fi, ПК та мобільні пристрої - і це саме те, що вам слід робити. Ось кілька ключових речей, які ми всі повинні мати поза своїми контрольних списків, щоб уникнути того, щоб погані хлопці (або погане програмне забезпечення) не проникали до наших машин та не завдавали хаосу нашому життю.

Імена користувачів та паролі

Створюючи ім’я користувача для банківських рахунків в Інтернеті чи інших делікатних служб, не використовуйте найочевидніші варіанти. Це означає, що не використовуйте своє ім’я, будь-яку версію свого імені, ім’я вашої собаки або будь-яку версію імені члена сім’ї - вся ця інформація, ймовірно, легко доступна в Інтернеті. І не використовуйте жодного імені користувача, яке ви використовували для інших облікових записів. Натомість використовуйте те, що ніколи в Інтернеті ніколи не використовували.

Паролі можуть бути застарілим способом захисту наших онлайн-акаунтів. Але зараз вони є єдиним варіантом для більшості онлайн-акаунтів і гаджетів. Створити хороший пароль (який більшість людей ні робити) воно повинно бути складним - обов’язковими є малі та великі літери, цифри та символи. Я б запропонував створити абревіатуру для вашої улюбленої фрази, а потім накинути символи та свій поштовий індекс або частину номера вашого дитячого телефону в кінці.

Наприклад, перетворіть фразу "Ми не маємо на увазі шкоди вашій планеті" на "WMnHtYP". Потім додайте символ або два: WMnHtYP * $. І нарешті, вибраний вами номер, щоб дати вам повний пароль: WMnHtYP * $ 5172. Тепер зробіть це для кожного з ваших облікових записів в Інтернеті, включаючи програми та iTunes або інші місця на Інтернет-ринку.

Звичайно, це потрібно пам’ятати багато, і запис паролів може бути настільки ж небезпечним, якщо існує ймовірність, що ваш документ з паролем потрапить у чужі руки. Інший варіант - використовувати програму менеджера паролів, наприклад LastPass або 1Password, яка виконує для вас велику частину важкої роботи.

Оновлення: Наглядач, який переглядає ПК Digital Trends, Метт Сміт додає, що ввімкнення двохетапної автентифікації, коли це можливо, є обов’язковим для захисту ваших акаунтів. Наприклад, у Gmail є це; дивіться тут, як його увімкнути.

Бездротовий маршрутизатор

Якщо ви підключаєтесь до Інтернету через Wi-Fi, вам потрібно переконатися, що у вас надійне з’єднання. Першим кроком є ​​захист маршрутизатора паролем. (Кожен маршрутизатор різний; тому, якщо ви не знаєте, як це зробити, перегляньте вказівки для цього в Інтернеті.) І як вже було сказано вище, переконайтеся, що це правильний пароль - чим складніше, тим краще.

Наступним кроком є ​​вимкнення “мовлення” вашої мережі. Це зробить так, щоб ваш маршрутизатор Wi-Fi не відображався у списках доступних з’єднань інших людей. Більшість маршрутизаторів мають цю функцію, до якої можна отримати доступ через програмне забезпечення управління маршрутизатором. (Ви, напевно, можете завантажити це, якщо у вас його не встановлено.) Звідти ви хочете вимкнути опцію "Увімкнути трансляцію SSID" (або щось подібне). І готово!

Нарешті, ви можете бути в додатковій безпеці, завантаживши програмне забезпечення для моніторингу мережі, наприклад Fing, яке дозволяє перевірити, чи є хтось у вашому з’єднанні Wi-Fi, хто не повинен бути.

Комп’ютер

Дотепер ми всі чули про антивірусне програмне забезпечення, тому нам не потрібно вникати в це безглуздо. Але вам потрібно встановити один, якщо ви цього ще не зробили. А потім потрібно продовжувати працювати. Malwarebytes - це один із найкращих варіантів, доступний як безкоштовна, так і платна версія. (Хоча, за 25 доларів, я б рекомендував піти на версію Pro.) Ще одним хорошим варіантом є Bitdefender Total Security 2013, який вам зараз коштуватиме близько 52 доларів, але має безліч функцій, які захищають все від вашого домашнього ПК до вашого рахунки в соціальних мережах на ваші банківські рахунки в Інтернеті тощо.

Примітка для користувачів Mac: Експерти з кібербезпеки прогнозують, що Mac буде все частіше націлений на хакерів та шкідливе програмне забезпечення, тому не думайте, що ви в безпеці лише завдяки тому, що у вас є машина Apple. Вам також потрібно антивірусне програмне забезпечення.

Смартфон або планшет

Хоча смартфони та планшети не настільки вразливі, як ПК з Windows, все ще сприйнятливі до вірусів. На наше щастя, для наших мобільних пристроїв існує все більше антивірусних продуктів. Для Android перевірте будь-який з Avast! Mobile Security, або Lookout Security & Anti-virus. Для iOS ваші можливості обмежені, але VirusBarrier - хороший, недорогий варіант.

Загальні не можна

Незважаючи на те, що програмне забезпечення є обов’язковим, ви можете багато чого зробити, щоб захистити себе, лише створивши гарні звички. Ось кілька порад:

  • Ніколи не використовуйте один і той же пароль для кількох облікових записів. Це важко зробити, але якщо цього не зробити, хакер може отримати доступ до безлічі ваших акаунтів і зруйнувати ваше життя легше.
  • Не заповнюйте анкети та вікторини в Інтернеті, які вимагають інформації, наприклад, дати вашого народження, рідного міста, дівочого прізвища матері чи інших даних, які часто використовуються для питань безпеки.
  • Заповнюючи секретне запитання (наприклад, у разі втрати пароля), не дайте простої відповіді. Наприклад, якщо запитання: "Як звати вашого першого вихованця?" Не просто пишіть "Ровер". Напишіть “Rover451” або інший варіант.
  • Не натискайте рекламу на порносайтах - це один із основних способів розповсюдження зловмисного програмного забезпечення.

Виправлення: У попередній версії цієї статті рекомендувалося звернутися на трансляція вашої мережі Wi-Fi; має бути черга вимкнено мовлення. Помилку виправлено.

Останні повідомлення