Турбуєтеся про те, як Faceapp використовує ваші фотографії? Ось як видалити ваші дані

Вас турбує, як FaceApp використовує ваші фотографії? Якщо це так, існує спосіб видалити ваші дані з програми, але це може зайняти деякий час.

Програма фільтра обличчя домінувала в соціальних мережах протягом останніх кількох днів, але вона зазнала критики за умови надання послуг, що дозволяють російському розробнику використовувати фотографії, що проходять через додаток, у комерційних цілях. Зараз FaceApp заявляє, що буде видаляти дані користувача за запитом.

Додаток, який за останній тиждень набрав понад 12,7 мільйона нових користувачів, заявив TechCrunch, що вони не продають і не діляться датою користувача з третіми сторонами. Однак люди все ще підозрюють, як програма може використовувати ваші приватні дані. Широкі умови використання означають, що розробник FaceApp Wireless Lab може використовувати ваші фотографії обличчя для будь-чого - від реклами до навчання розпізнавання обличчя.

FaceApp обробляє ваші дані в хмарі, а не на вашому телефоні:

Умови використання FaceApp зазначають: «Ви надаєте FaceApp постійну, безповоротну, неексклюзивну, безоплатну, всесвітню, повністю оплачувану, передавану субліцензійну ліцензію на використання, відтворення, модифікацію, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних творів із, поширювати, публічно виконувати та демонструвати Ваш Вміст Користувача та будь-яке ім’я, ім’я користувача чи подібність, надані у зв’язку з Вашим Вмістом Користувача, у всіх медіаформатах та каналах, відомих або розроблених пізніше, без компенсації Вам ”.

Далі в умовах сказано: "Користуючись Послугами, ви погоджуєтесь, що Користувацький вміст може використовуватися в комерційних цілях".

У середу Демократичний національний комітет надіслав попередження про безпеку програми кандидатам у президенти 2020 року, попереджаючи їх не використовувати програму, повідомляє CNN. Лідер меншин у сенаті Чак Шумер також закликав ФБР та Федеральну торгову комісію (ФТК) відкрити розслідування щодо FaceApp, здебільшого тому, що він був розроблений у Росії.

Як видалити дані FaceApp

Якщо все це змушує вас переосмислити FaceApp, видалення самої програми недостатньо для захисту ваших фотографій. Вам потрібно буде вимагати видалення ваших даних із серверів FaceApp. FaceApp сказав TechCrunch, що користувачі можуть вимагати видалення даних за допомогою функції "повідомити про помилку" в додатку. Ось що вам потрібно зробити:

  1. У FaceApp перейдіть до налаштувань у верхньому лівому куті, а потім перейдіть до Підтримка.
  2. Натисніть «Повідомити про помилку та надіслати журнали».
  3. Попросіть видалити ваші дані та обов’язково включіть у запит слово „конфіденційність”.

FaceApp повідомив TechCrunch, що у них відстають такі запити, тому видалення всіх ваших даних може зайняти деякий час.

Якщо ви не усвідомлювали, які дозволи ви надаєте FaceApp, ви не самотні. Згідно з опитуванням компанії Nixplay, компанії з виробництва фоторамки, 50% людей не переглядають, до яких даних програма може отримати доступ, коли їх завантажують.

Digital Trends звернулись до FaceApp, щоб дізнатись, скільки часу потрібно для видалення даних користувачів і який відставання у них є, але відповіді ще не отримали.

Останні повідомлення