Танцюючий хот-дог Snapchat зараз костюм на Хелловін

snapchat танці хот-дог костюм Amazon / Snap Inc. Чи бачили ви в реальному житті популярний танцювальний AR-фільтр Snapchat, що ходить? Можливо, ви не бачите речей, оскільки улюблений фільтр тепер є реальним продуктом, який ви можете придбати. Snap Inc. щойно випустила абсолютно новий продукт - костюм Хеллоуїна з хот-догами. Правильно, тепер ви можете одягатися у фільтр доповненої реальності Snapchat, що танцює хот-дог, якщо ви хочете витратити 80 доларів на святковий прийом, тобто.

Костюм, випущений на Amazon цього тижня разом із Snap, Inc., вказаний продавцем, а компанія соціальних мереж нещодавно підтвердила, що стоїть за цим запуском. Snap рекламує костюм як спосіб одягатися як "перша в світі суперзірка доповненої реальності".

App Attack Dancing Hot DogКостюм із двох частин виготовлений з поліестеру, або, якщо вірити дещо описаному язику, 100-відсоткової яловичини. Костюм найкраще підходить для дітей віком від 14 років, якщо користувач коротше шести футів чотири, і він складається з двох частин.

Незважаючи на те, що лише кілька днів виходив на Amazon, танцювальний костюм хот-догу вже став однією з тих сторінок Amazon, яка, ймовірно, спонукатиме відвідувачів до місця, лише щоб прочитати відгуки, оскільки костюм хот-догу є головним натхненням для коміків-оглядачів в Інтернеті, із заявами про підвищення по службі після одягання костюма на роботу та включення танцювального хот-дога серед досягнень, еквівалентних посадці на Місяць.

Хоча з тих пір Snapchat запустив низку різних світових фільтрів доповненої реальності, цей танцювальний хот-дог є, мабуть, найбільш знаковим. Платформа додала анімованих персонажів, що розширюються за межі селфі, майже рік тому. Після запуску танцювального хот-дога в додатку він швидко досяг популярності в Інтернеті. Насправді, цей танцювальний шматок обробленого м’яса вже надихнув мобільну гру, яка називається Dancing Hot Dog, яка перевіряє вашу здатність складати кілька танцювальних хот-догів.

Минулого року Snap Spectacles розширили компанію з платформи обміну фотографіями на платформу для фотозйомки. Незважаючи на те, що Snap Inc. почала називати себе компанією з виробництва фотоапаратів, поки що фірма випускає лише Окуляри та пов'язані з ними аксесуари. Це, звичайно, і костюм хот-дога.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found