Найкращі програми для прямих трансляцій: трансляція, підключення та навіть заробіток

Пряма трансляція - це чудовий спосіб спілкуватися з людьми в Інтернеті. Вони бачать реального вас і взаємодіють таким чином, що розміщення публікацій на сайтах соціальних мереж просто не відповідає. Якщо ви новачок у прямій трансляції, існує безліч чудових додатків, які допоможуть вам розпочати роботу без особливої ​​кривої навчання. Ось декілька найкращих.

Facebook та Instagram

пряма трансляція з дивана Андреа Піакадіо / Пікселі

Instagram та Facebook - це два найпопулярніші додатки в соціальних мережах, що робить їх ідеальним місцем для прямих трансляцій. Незважаючи на те, що Facebook чудово підходить для прямих трансляцій, Instagram набагато менш важкий (Facebook, як правило, припиняє ваші прямі трансляції у випадкові часи), однак, який із них вибрати, залежить від того, де у вас найбільше підписників. І те, і інше дозволяє зберегти пряму трансляцію, щоб ви могли розмістити її в різних акаунтах соціальних мереж або на своєму веб-сайті. Ось як пряма трансляція в Instagram і як пряма трансляція на Facebook.

Перископ

Пряма трансляція перископу в додатку

Periscope (Android, iOS) призначений виключно для трансляції прямих трансляцій та зв’язку з іншими учасниками прямої трансляції. Як і у Facebook та Instagram, спостерігачі можуть коментувати, поки ви ведете пряму трансляцію, але тут є поворот. Шанувальники також можуть дати вам підказку, якщо їм сподобався ваш вміст за допомогою віртуальних монет під назвою Super Hearts. Монети можна обналити за реальні гроші або використати чайові інших прямих трансляторів програми.

Є й інші функції, які роблять цей додаток корисним. Ви можете ділитися відео Periscope з іншими платформами соціальних мереж і транслювати лише кільком своїм послідовникам, якщо хочете. Шанувальники, які пропустили вашу пряму трансляцію, можуть побачити найкращі частини за допомогою спеціальної функції Replay Highlights. Користувачі додатків також можуть знаходити локальні потоки за допомогою пошуку на карті, що дозволяє зв’язуватися з іншими людьми у вашому районі.

Наживо

Додаток прямих трансляцій на пристроях Наживо

Як і Periscope, програма Livestream (Android, iOS) призначена для створення та обміну вмістом прямих трансляцій. Відео, яке ви створюєте, знімається та транслюється у форматі HD і може передаватися в прямому ефірі на основних платформах соціальних мереж, таких як Facebook або Twitter, або на вашому веб-сайті. Однією з найкращих функцій є те, що ви можете транслювати пряму трансляцію на свій Chromecast, Roku або Apple TV. Ви також можете створювати прямий ефір за допомогою камер GoPro Hero.

Bigo Live

Bigo Live

Bigo Live (Android, iOS) - це програма, орієнтована на тих, хто хоче багато можливостей та гнучкості. Ви можете мати загальнодоступні потоки, приватні потоки з певними людьми або приватні потоки. Ви також можете створювати відеоблоги та приєднуватися до голосових чатів. Додаток дозволяє здійснювати дзвінки лише для відео та аудіо лише до дев’яти людей. Валюта, що продається через додаток, дозволяє купувати значки та інші цікаві речі.

Танго

Програма трансляції танго в прямому ефірі

Хочете стати серйозним прямим транслятором? Tango (Android, iOS) дозволяє створити спільноту навколо своїх потоків та заробляти гроші. Ви можете збирати внутрішньоігрову валюту від інших користувачів, а потім обналічувати її за реальні гроші. Спеціальною особливістю, яку Tango не враховує багато потокових програм, є можливість налаштування вашого профілю, щоб ви могли виділитися.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found