Репер Дрейк не мертвий, а лише жертва обману

Чи міг Дрейк виступити у 2 сезоні «Казки служниці»?Є кілька речей, на які можна розраховувати, що відбуватимуться принаймні раз на пару тижнів у соціальних мережах. По-перше, якась містифікація стане вірусною у Facebook, будь то афера для безкоштовних авіаквитків або Білл Гейтс, який видає гроші, якщо ви "поділитесь цим постом". Інший - новина про те, що знаменитість загинула, коли вона насправді дуже жива. Коли ви поєднуєте містифікації та Facebook, фальшиві новини швидко поширюються, змушуючи мільйони людей або здивуватися, або оплакувати свого кумира. Остання жертва витівки в Інтернеті - Дрейк, канадський співак, репер, продюсер та зірка вашого улюбленого мему "Гаряча лінія Bling".

Однак стає також важко з’ясувати, що є правдою, а що ні, особливо, коли поважні сайти, від яких ми залежать для висвітлення новин, випадково беруть участь у підробці без певної перевірки фактів. У випадку з Дрейком невідомо, звідки виникла історія, але вона була розміщена як допис спільноти Buzzfeed, який в підсумку був агрегований, а потім з’явився на першій сторінці Yahoo News. Хоча Buzzfeed випустив цю історію і зауважив, що вони не мають контролю над вмістом, який публікується в публікаціях спільноти, ті, хто залежать від новин Yahoo, можливо, повірили в це просто тому, що це Yahoo. Це також показує проблему з повідомленням новин, коли ви дозволяєте комп’ютеру це робити.

Підроблені новини про смерть Дрейка в підсумку були підібрані Yahoo, які з'явилися на його першій сторінці. Підроблені новини про смерть Дрейка в підсумку були підхоплені Yahoo і з’явилися на його першій сторінці навіть після того, як представники Дрейка підтвердили, що це неправда.

Соціальні мережі також відіграють важливу роль у продовженні неправдивих історій, таких як "Репер Дрейк помер у смертельній ДТП". Як повідомляє Media Mass, сторінка у Facebook „R.I.P. Дрейк ", який включав опис смерті співака, придбав понад 1 мільйон" лайків "у суботу. І шанувальники також завітали до Twitter, щоб висловити свої співчуття.

~ Боже мій! Страшні новини ……. :( Багато співчуття та молитов його родичам та друзям. <3

Опублікував Марія Салмон у понеділок, 23 листопада 2015 р

@ELLEmagazine //t.co/WqctW8z0y8 Він мертвий ?????? #RIPDrake # Pray4Drake

- Джессіка Булснатч (@Jessie_PinkLuv) 23 листопада 2015 р

Wtf # ripdrake про тебе ніколи не забудуть, ти завжди живеш у наших серцях our 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 pic.twitter.com/pJxUK6R1oE - Ален (@Swaggy_sama) 23 листопада 2015 р.

На жаль, це не перший раз, коли Дрейка помилково оголошують мертвим, і такий тип обману регулярно трапляється з багатьма іншими знаменитостями, такими як Морган Фріман та Бетті Уайт. Представники Дрейка підтвердили в неділю, що він точно не помер і, на жаль, просто став жертвою обману. "Він все ще живий і здоровий, перестаньте вірити тому, що ви бачите в Інтернеті", - сказали вони. Очевидно, це також означає сайти, яким ми вважаємо, що можемо довіряти.

Останні повідомлення