Як чітко загострити зображення у Photoshop

Збільшення різкості зображення у Photoshop здається досить простим. Відкривши зображення, перейдіть до параметрів фільтра, виберіть метод різкості та наберіть його на свій смак. Проблема цих методів полягає в тому, що вони, як правило, залишають небажані артефакти у вигляді білої облямівки навколо областей, де контраст і колір сильно відрізняються.

Втомившись від цього небажаного артефакту, фотограф та гуру Photoshop Джиммі Макінтейр створив спеціалізований метод загострення, що значно зменшує білу межу, що часто виникає в результаті загострення повнорозмірного зображення. Тепер він поділився своїм методом у формі корисного підручника YouTube.

У семихвилинному відео Макінтайр спочатку пояснює, що таке артефакт з білими кордонами, як базову лінію для порівняння. Докладно описавши менш бажаний метод різкості, він показує, як зробити різкість зображення без нього за допомогою безкоштовно завантаженої дії Photoshop, яку він створив.

Якщо ви не любите дій або просто хочете ще трохи допрацювати його метод, Макінтайр також показує, як ви можете повторити його метод від початку до кінця без дії. Навіть для когось, хто знайомий з Photoshop, як я, метод здається трохи заплутаним, але важко сперечатися з результатами.

Основна передумова його методу полягає в тому, що, знімаючи ефект загострення на самих краях висококонтрастних об’єктів у сцені за допомогою маски, ви можете виявити деталі зображення, не руйнуючи ділянки зображення, які повинні залишайтеся трохи м’якше.

Це чудовий підручник, і хоча він рекламує власний інструмент Photoshop Raya Pro, його все одно варто переглянути і взяти, оскільки вам не потрібен спеціально інструмент для досягнення ефекту.

Спробуйте метод для себе і перейдіть на канал YouTube Макінтайра, щоб отримати корисніші підручники з Photoshop.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found