Як вести прямий ефір Прес-конференція Enix E3

Квадратний ЕніксОдним з давніх титанів японської ігрової індустрії, Square Enix також є одним з небагатьох, хто залишився помітним присутнім на E3, оскільки інші японські розробники, такі як Konami, поступово відмовляються від консольних ігор на користь мобільних платформ. Після невтішних номерів продажів для таких ігор, як Hitman Absolution та Tomb Raider, перезавантаження, Square Enix буде прагнути викликати сплеск цього року, і на щастя, у них є кілька великих гармат, які вони можуть витягнути.

Пов’язане: Fallout 4 та 11 інших ігор, які ми не можемо дочекатися, щоб зіграти на E3 2015

Коли: 9:00 за тихоокеанським стандартним часом, 16 червня

Де дивитися: Youtube | Посмикування

Чого очікувати

У Square Enix є кілька великих франшиз, на які вони завжди можуть покластися, і принаймні деякі з них гарантовано будуть на E3. Звичайно, велике питання полягає в тому, чи побачимо ми від них щось нове. Ось декілька ігор, на які варто з нетерпінням чекати.

Deus Ex: Людство розділене

deus ex

Square Enix зробили велику гру, коли вони воскресили Deus Ex франшиза після десятиліття мовчання, і цей крок окупився. Deus Ex: Революція людини був хітом, викликаючи поклоніння як критиків, так і споживачів. Тому не дивно, що оголошення про продовження площі викликало крики "Ми просили про це!" Здається, розробники прагнуть дати людям те, що вони хочуть - одна з небагатьох великих докорів Людська революція полягала в нестачі свободи у спілкуванні з (або уникаючи повністю) босів. Здається, розробники це усвідомлюють, оголосивши про намір забезпечити гравцям набагато більшу свободу грати в гру так, як вони хочуть Людство розділене.

Final Fantasy XV

ffxvFinal Fantasy - один із стовпів Square Enix; насправді, Square опинився перед банкрутством, коли вони здійснили першу гру у франшизі ще в 1987 році (ця назва стосувалася віри команди розробників, що це буде остання гра, яку вони зробили). Гра стала втеченим хітом, і останні кілька десятиліть показали, що прізвисько Final Fantasy є трохи далеким від точного.

Final Fantasy XV - це п’ятнадцятий основний запис у серії (не враховуючи прямих продовжень, спіноффів, ритмічних ігор та всього іншого), а показані до цього часу кадри вказують на те, що вони перейдуть франшизу в новий напрямок, включаючи геймплей відкритого світу та третій людина стрілянина. Це, безумовно, дотримується франчайзингової традиції бути справді дуже дивною, оскільки гра, схоже, обертається навколо персонажів, які вирушають у подорож по іншій Землі Всесвіту разом із будиночками на колесах.

Серця Царства 3

kh3Kingdom Hearts, одна з найамбітніших франшиз Square Enix, об’єднує героїв Final Fantasy та Disney в одному з найбожевільніших спільних всесвітів, коли-небудь створених. Перша гра стала миттєвою сенсацією, і хоча серіал бачив безліч спін-оффів та мобільних ігор, з тих пір вболівальники слинять ідею третього головного вступу до франшизи Kingdom Hearts II ще в 2005 році. Square Enix підтверджено ХІІІ розроблявся ще в 2013 році, але з тих пір новин було мало. Немає жодної гарантії, що він буде показаний на E3 цього року, але якщо Square вважає, що їм потрібен шоустоппер, це гра, яку потрібно представити.

Rise of the Tomb Raider

гробницький рейдерTomb Raider 2013 року переніс класичну франшизу в наступне покоління, перезавантаживши історію та створивши піщану пригоду, щоб конкурувати з екшн-серіалом "Незвіданий Собака", Uncharted. Однією з основних передумов Tomb Raider було те, що гравці контролюватимуть молоду Лару Крофт, ще не досвідчену в способах рейдів гробниць. Rise of the Tomb Raider продовжує цю передумову, показуючи Лару, яка все ще бореться зі своїми пригодами на острові Яматай. Виживання зіграє більшу роль у Rise, оскільки гравці зможуть здобувати матеріали та предмети ремесла та зброю, уникаючи природних небезпек та дикої природи.

Три царства богів і демонів(?)

квадратний логотипSquare Enix нещодавно зареєстрував товарний знак для цього титулу в Японії. Немає вказівок, що це за гра, але в списку згадуються як консолі, так і аркади. Чи дізнаємось ми більше на прес-конференції? Ніхто не знає, крім людей у ​​Square Enix, але, звичайно, було б цікаво побачити новий IP.

Секретна назва

квадратний логотипУ прес-матеріалах для конференції Square Enix згадувалося «секретна назва», яка з’явилася на E3 цього року. Це може бути вищезазначене Три царства богів і демонів. Це може бути перезавантаження класичної франшизи (шанувальники Chrono Trigger колективно ахнуть). Заборонивши витоки, ми не знатимемо до конференції.

Останні повідомлення