Як транслювати подію Apple Watch 'Spring Forward' сьогодні

огляди яблучних годинників заокруглюють модні оголошення 1 Apple Watch Зазвичай просування вперед зовсім не цікаво. У понеділок ви втрачаєте годину денного світла і всі сварливі, але цього року у нас є подія Apple Forward Spring For, щоб підняти настрій нам усім. Очікується, що Apple продемонструє свої Apple Watch - і хто знає, що ще - о 10:00 за тихоокеанським стандартним часом і о 13:00. EST.

Ми побачили короткий погляд на Годинник ще у вересні, і з тих пір нас частували Джоні Айвом, що зробив поетичну поезію щодо дизайну та того, що роблять крихітні ремінці для годинників, а також моделей Vogue, які носять годинник із модними вбраннями, але ми досі не знають надто багато про те, як насправді працюватимуть Apple Watch. Після сьогоднішнього дня ми сподіваємось знати про це кожну хвилину подробиць. Ми напевно почуємо про всі технічні характеристики, програми, ремінці, а головне, ціну та дату випуску.

Хоча цілком можливо, що Apple використає всю цю подію, щоб розповісти про свій перший у світі розумний годинник, також цілком ймовірно, що Apple має щось інше в рукаві. Це може бути 12-дюймовий Macbook Air, про який ми так багато чули, масивний iPad Pro, нова послуга потокової передачі музики, якісь круті навушники Beats або навіть HomeKit. Хто знає? Але звичайно чути про “ще одне” на подібних подіях. Крім того, Apple Store закривається, поки компанія додає нові продукти, тому ми можемо побачити, що сьогодні щось продається або робиться попереднє замовлення.

Тепер, коли у нас вийшли спекуляції, ось як слідкувати за подією Apple онлайн:

  • Час початку: 9 березня в Сан-Франциско: 10:00 / Нью-Йорк: 13:00 / Лондон: 17:00 / Берлін: 18:00. / Москва: 20:00. 10 березня в Пекіні: 1:00 / Токіо: 2:00 / Сідней: 4:00
  • Трансляція в прямому ефірі в Інтернеті: Ви можете дивитися прямий ефір від Apple на будь-якому Apple TV (6.2 або новішої версії) через виділений канал подій або у браузері Safari на OS X (10.6.8 і новіших версіях) та пристроях iOS (iOS 6 і новіших версій). Він транслюватиметься на веб-сайті: Apple.com/live

Крім того, стежте за оновленнями Digital Trends. Ми повідомлятимемо вам усі новини, як це трапляється.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found