Будь-яка дитина, яка вміє займатися базовою математикою, може зламати батьківський контроль YouTube Kids

YouTube Kids

YouTube Kids офіційно запущений в п’ятницю в Інтернеті. Веб-сайт пропонує подібний досвід мобільного додатка YouTube Kids і дозволяє батькам встановити обмеження щодо вмісту, який їхні діти можуть переглядати на платформі.

Ідея полягає в тому, що батьки вирішують, що діти у віці до 12 років і можуть дивитись на сервісі, і тоді ці діти будуть по суті заблоковані для перегляду невідповідного вмісту.

Однак є одна велика проблема з цим віковим замком: щоб підтвердити, що ви батько, все, що вам потрібно зробити, це відповісти на основне математичне запитання, яке діти, які користуються послугою, потенційно можуть вирішити, по суті, даючи їм можливість розблокувати її та дивитися що б вони не хотіли в будь-якому випадку.

Редактор незалежного журналу Review Josh Billinson висвітлив проблему в Twitter. По суті, коли діти намагаються розблокувати YouTube Kid, вони стикаються з запитанням "Лише для батьків", яке незмінно є простою проблемою множення. Хоча це може бути трохи складним завданням для молодших дітей, діти, які перебувають у старшій частині демографічної групи YouTube Kids, віком від 8 до 12 років, напевно, мали б змогу впоратися з основним множенням вже зараз.

YouTube заблокував свою нову платформу YouTube Kids за допомогою найсучаснішого інструменту автентифікації, щоб переконатись, що діти мають дозвіл дорослого бути на цій платформі.

Удачі, розтріскуючи цю, діти. pic.twitter.com/R01P17QlJC

- Джош Біллінсон (@jbillinson) 30 серпня 2019 р

Ще одне занепокоєння: Навіть якщо дитина не знає множення та ігнорує той факт, що існують калькулятори, неправильне вгадування питань ніколи не блокує дитину - це просто створює ще одне математичне запитання. Теоретично це означає, що дитина могла продовжувати намагатися, поки не отримає запитання, на яке насправді могла відповісти. Або, якщо вони продовжували вводити один і той же номер, є ймовірність того, що введене число в підсумку буде правильним і надасть їм доступ.

Запуск YouTube Kids в Інтернеті відбувається в той же день, коли Google погодився заплатити від 150 до 200 мільйонів доларів за розслідування FTC щодо YouTube щодо імовірних порушень законодавства про власність дітей, повідомляє Politico.

Ця проблема виникла в результаті конфіденційності груп, які стверджували, що YouTube збирав особисту інформацію про неповнолітніх, а потім використовував цю інформацію для націлювання їх на рекламу без дозволу батьків.

Поселення є найбільшим із коли-небудь здійснених за порушення Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті. Раніше найвищим розрахунком коли-небудь було 5,7 мільйона доларів, які в лютому виплатив конкурент TikTok Musical.ly.

Ми звернулися до YouTube, щоб побачити, чи планує він змінити інструмент автентифікації, і оновитиме цю публікацію, якщо і коли ми почуємо відповідь.

Останні повідомлення