Спеціальний сайт знайомств Діснея MouseMingle.com дебютує

сайт знайомств mousemingle com любителі Діснея не 211Якщо щасливо до кінця відбувається лише в казках, то фокус може бути в тому, щоб імплантуватися у фільм Діснея, так? І якщо ви не можете цього зробити (адже перетворити себе на анімованого персонажа досить складно), можливо, подумайте про приєднання до MouseMingle, де, принаймні, вас помістять у пул знайомств з людьми з подібним мисленням і щасливими людьми .

Очевидно, тепер, коли більшість додатків для побачень стали надто всеохоплюючими інтереси та типи особистості, необхідно створити інструмент спеціально для любителів найщасливішого місця на Землі. Зустріньте MouseMingle.com, "місце для зв’язку людей, які люблять Дісней і бажають такої ж магії у своїх стосунках".

Хоча інші сайти знайомств гарантують схожі інтереси між матчами, за допомогою MouseMingle ви можете бути впевнені, що поділяєте принаймні один спільний інтерес з усіма іншими на платформі - любов до всього, що є в Діснеї (і, можливо, справді чудовий, але також дивний почуття гумору). І хоча це далеко не перший сайт знайомств, присвячений конкретним інтересам, але він може залучити одну з найрізноманітніших юрб.

"Сайти знайомств для ніш стали більш поширеними в наші дні", - сказав колишній інженер залізниць Діснейленду та засновник MouseMingle Дейв Таврес. "Існує сайт знайомств для любителів горщиків та JDate для євреїв". Тож, звичайно, наступна логічна платформа була для суперфанатів таких фільмів Аладдін і Мулан. І найкраще, ви можетескажиякщо ваші потенційні збіги прикидаються своєю пожадливістю, тому що MouseMingle пропонує специфічні для Діснея запитання, які допоможуть вам відсіяти поз. тинізнаєте тексти пісень Colors of the Wind backwards голландською? Далі.

Членство в MouseMingle вимагає серйозних зусиль, враховуючи щомісячний членський внесок у розмірі 12,55 доларів, який ви повинні заплатити, щоб зв’язатися з новою любов’ю. Але коли любов до Діснея знаходиться на першому місці у вашому списку “обов’язкових” у другому, вам слід кусати кулю. "Я не той хлопець, який нападає на жінок у парку, і немає жодного прапора, який би сказав:" Гей, я самотня ", - сказала Таврес. "Мені було важко знайти жінок, які так само цікавились Діснеєм, як і я".

Але тепер, містере Таврес, ваші собачі дні закінчились.

Останні повідомлення