Tumblr забороняє наготу створювати "безпечне місце для самовираження"

В результаті зміни платформа для мікроблогерів зазначає, що розроблена, щоб допомогти більшій кількості авторів почувати себе комфортно висловлюватися, Tumblr незабаром заборонить наготу. Починаючи з 17 грудня, Tumblr почне забороняти вміст, який порушує нові правила спільноти, а також почне використовувати штучно інтелектуальні фільтри та команду співробітників, щоб запобігти появі вмісту на платформі.

Заборона на вміст для дорослих призначена для фотографій, відео та GIF-файлів, "які показують реальні статеві органи людини або соски, що представляють жінку", а також будь-який візуальний вміст, "який зображує сексуальні акти". Заборона стосується лише візуальних засобів масової інформації - письмовий вміст, який підпадає під категорії еротики, все одно буде дозволений, зазначається в нових керівних принципах спільноти. Платформа також має кілька винятків із нової заборони наготи на зображеннях, дозволяючи зображення, що зображують грудне вигодовування, а також дозволяючи наготу в скульптурах та інших образотворчих мистецтвах, наприклад.

Зміна настає незабаром після того, як додаток Tumblr було видалено з App Store через повідомлення про дитячу порнографію - але, щоб бути зрозумілим, генеральний директор Tumblr Джефф Д’Онофріо каже, що платформа завжди мала політику нульової терпимості до вмісту, шкідливого для неповнолітніх. За його словами, платформа продовжує інвестувати у запровадження цієї політики, включаючи збільшення алгоритмів машинного навчання, розширення модераторів та розширення інструментів користувача для повідомлення про зловживання.

Подібно до ковзання, яке призвело до тимчасового видалення програми з App Store, D’Onofrio каже, що будуть помилки, які не вловлює автоматизована система, і процес не відбуватиметься за одну ніч, коли платформа рухатиметься до усунення вмісту для дорослих.

"Ми продовжуємо, скромне прагнення, щоб Tumblr був безпечним місцем для творчого самовираження, самовідкриття та глибокого почуття спільності", - написав він у дописі в блозі. “Оскільки Tumblr продовжує рости та розвиватися, і наше розуміння нашого впливу на наш світ стає яснішим, ми несемо відповідальність враховувати цей вплив на різні вікові групи, демографічні показники, культури та мислення. Ми витратили значний час на зважування плюсів і мінусів висловлювання у спільноті, що включає вміст для дорослих. Роблячи це, стало ясно, що без цього вмісту ми маємо можливість створити місце, де більше людей почуватимуться комфортно висловлюватися ".

Вміст, позначений новими правилами, не буде видалено, але налаштування конфіденційності будуть змінені, так що вміст зможе переглядати лише оригінальний автор. Користувачі, які вважають, що вміст не підпадає під нові обмеження, можуть оскаржити рішення в додатку Android або на веб-платформі.

Письмовий вміст сексуального характеру, зазначає Tumblr, який не порушує оновлені правила, все одно матиме фільтри, які не дозволяють користувачам віком до 18 років переглядати вміст. D’Onofrio каже, що нові настанови розроблені для створення балансу, який все ще дозволяє користувачам вільно обговорювати такі теми, як "мистецтво, сексуальна позитивність, ваші стосунки, ваша сексуальність та ваша особиста подорож".

"В Інтернеті не бракує веб-сайтів, що містять вміст для дорослих", - написав Д’Онофріо. "Ми залишимо це для них і зосередимо наші зусилля на створенні максимально приємного середовища для нашої громади".

Останні повідомлення