Тести Facebook "Кнопки" від продавців Shopify

facebook з кнопкою купити для shopify 2Раніше Facebook експериментував з різними підходами до Інтернет-торгівлі. Зараз він домовляється про угоду з Shopify щодо свого останнього експерименту. Нещодавно, за даними TechCrunch, соціальна мережа представила "кнопку придбати" як на публікаціях сторінок, так і на рекламних оголошеннях для продавців Shopify. Наслідки цього можуть бути потенційно величезними: якщо цей експеримент Shopify виявиться успішним, Facebook може розширити цю модель майже для всіх.

Покупці, які переглядають сторінки стрічок новин Facebook і бачать публікації на сторінках Shopify або рекламні публікації, і їм подобається те, що вони бачать, можуть придбати у продавця безпосередньо через Facebook, згідно з оголошенням блогу Shopify. Це виключає звичайний крок, коли потрібно залишити сайт соціальних мереж, зайти на сайт продавця та здійснити покупку там.

Користувачі Facebook можуть ефективно пройти процедуру оформлення замовлення безпосередньо у Facebook, коли натискають нову кнопку придбання. Вони можуть купити відразу, якщо їх платіжна інформація вже є на Facebook, або вони можуть ввести її, щоб закінчити покупку, а потім повернутися до використання Facebook.

Це не тільки було б зручнішим для користувачів Facebook, які хочуть залишитися на сайті соціальних мереж, але це також знімає головний біль для Facebook, який хоче утримати якомога більше людей від свого сайту навіть для рутинних дій, таких як купівля чогось.

До цього часу Facebook експериментував лише з кнопками покупки з вибраними продавцями. Цей випуск Shopify представляє його найбільший тест на кнопку придбання.

Зрозуміло, що таке тактика Facebook, пов’язана з електронною комерцією. Це частина великої стратегії, яка врешті-решт охоплює весь Інтернет. Коли ви переглядаєте інші інструменти Facebook, такі як вбудований відеоплеєр, ігри та програми Messenger та миттєві статті, ви бачите, що Facebook не хоче, щоб ви покидали сайт. Завдяки своїй угоді Shopify компанія розширює цю стратегію навіть до покупок.

Раніше експерименти компанії з електронною комерцією проходили не так добре. Його тест "Магазин подарунків" припинився минулого року, протримавшись лише два короткі роки. Після цього він спробував автоматично заповнити платіжні реквізити під час реєстрації за допомогою сторонніх мобільних додатків.

З Shopify розкривається його третя стратегія: потрапляння зовнішніх роздрібних торговців на прямий продаж у Facebook. Ми побачимо, чи цей експеримент виявиться кращим.

Останні повідомлення