Додаток Facebook Video тепер доступний на Apple TV, телевізорах Samsung Smart

Samsung QLED проти OLED Rich Shibley / Digital Trends Тепер ви можете налаштовуватися на відео Facebook від своїх друзів та глобальні прямі трансляції на Apple TV.

Новий додаток із соціальної мережі, який доречно охрещено "Facebook Video", пропонує відео, якими ділиться ваша мережа друзів у Facebook, а також кліпи зі сторінок, найпопулярніші відео в реальному часі з усього світу та рекомендований контент на основі вашої активності.

Додаток дебютував у лінійці смарт-телевізорів Samsung, включаючи нову лінійку телевізорів QLED, у понеділок. Зараз це було помічено на приставці Apple четвертого покоління, повідомляє 9to5 Mac. Facebook також планує передати відеоцентричну послугу на Amazon Fire TV.

Відео-додаток Facebook виводить на платформу поєднання особистих та публічних трансляцій, не лише мобільні, настільні та портативні пристрої, а також збільшує екран. Крім того, глядачі можуть бачити свою історію, щоб переглядати кліпи. Ви можете перевірити, як виглядає програма на Apple TV на скріншотах нижче, через Mac 9to5.

додаток для facebook Samsung Smart TV TV 1додаток для facebook знімок екрана телевізора Samsung Smart TV 2017 02 28 о 9 36 31 вечорадодаток для facebook знімок екрану телевізора Samsung Smart TV 2017 02 28 о 9 36 34 pm 1додаток для facebook знімок екрана телевізора Samsung Smart TV 2017 02 28 о 9 36 40 вечора

Користувачі Apple TV можуть завантажити безкоштовну програму з tvOS App Store прямо зараз - вона також наразі розміщена на домашній сторінці App Store. Власники Samsung Smart TV можуть отримати доступ до програми, увійшовши до свого Samsung Smart Hub та завантаживши її. Потім все, що вам потрібно зробити, це ввести одноразовий логін на Facebook.

Велика блакитна соціальна мережа в даний час зайнята нарощуванням своєї пропозиції відео. Повідомляється, що компанія веде передові переговори щодо перенесення ігор вищої ліги з бейсболу на новий додаток, вкладку для настільних ПК та мобільних відео. Також нещодавно він уклав угоду з Univision про трансляцію 46 ігор з популярної мексиканської футбольної ліги Liga MX.

Минулого тижня веб-гігант розказав, як планує стимулювати видавців (включаючи творців відео в реальному часі та медіа-компанії) створювати більше візуального контенту за допомогою розподілу доходів від реклами. Для глядачів це по суті призведе до того, що доведеться просидіти кілька потенційних перерв на рекламу під час довших прямих трансляцій та попередньо записаних трансляцій у додатку Facebook.

Оновлено 28.02.2017 від Saqib Shah: Додана інформація про наявність Facebook Video на Apple TV.

Останні повідомлення