Інформаційний центр голосування Facebook зараз доступний

Інформаційний центр Facebook для ресурсів для голосування, який він оголосив кілька тижнів тому, тепер доступний у США. У повідомленні в блозі соціальна мережа написала, що пропонуючи швидкий доступ до точної та достовірної інформації про голосування, вона хоче допомогти "захистити цілісність наших виборів" і "орієнтуватися в заплутаному виборчому процесі".

Користувачі Instagram та Facebook незабаром знайдуть у своїх акаунтах посилання на Інформаційний центр для голосування. Facebook, однак, заявляє, що також буде надсилати індивідуально повідомлення, щоб інформувати людей, які мають вік вибору, про нову функцію.

Спочатку розкритий з метою допомогти 4 мільйонам виборців зареєструватися в цьому році, Інтернет-центр Facebook пропонує ресурси на широкий спектр тем, пов’язаних з виборами, таких як відповідні посилання для реєстрації виборців, запити про відсутність або бюлетені, що надійшли поштою, „добре поставлені новини », а також перевірені повідомлення державних виборчих службовців та інших позапартійних громадських організацій. Починаючи з четверга, 13 серпня, Facebook також розпочне маркування публікацій, пов’язаних з голосуванням, - із посиланням на інформаційний центр - від усіх своїх користувачів, а не лише від федеральних політиків.

Інформаційний центр голосування у Facebook

Facebook також додав інструмент під назвою "Голосові сповіщення", який дозволяє отримувати оновлення від місцевих виборчих органів про "останні зміни в процесі голосування". У соціальній мережі зазначають, що брати участь у цьому можуть лише сторінки державного органу, а не окремі виборчі посадові особи. Компанія співпрацює з Двопартійним політичним центром для створення титулу "Факти про голосування", який містить "факти про загальні теми виборів".

"Я вважаю, що Facebook несе відповідальність не лише за запобігання придушенню виборців - яке непропорційно націлене на кольорових людей - але також активно підтримує добре інформоване залучення виборців, реєстрацію та явку", - сказав два місяці тому генеральний директор Facebook Марк Цукербург.

Цього року перед Facebook виникла особливо велика проблема. Через збільшення кількості виборчих бюлетенів результати виборів будуть визначені пізніше, ніж зазвичай, тому є набагато більше місця для поширення дезінформації та впливу на виборців. "Тривалий процес голосування може бути використаний для того, щоб посіяти недовіру до результатів виборів", - написала віце-президент з питань продукту та соціального впливу Наомі Гліт у своєму дописі в блозі.

Хоча Цукерберг давно проти цієї ідеї, Facebook, як повідомляється, також розглядає можливість заборони політичної реклами. У червні соціальна мережа додала можливість користувачам особисто відмовлятися від політичної реклами.

У середу, 12 серпня, Facebook оголосив, що це одна з дев'яти технологічних компаній, які зустрілися з федеральними агентствами, щоб обговорити проблеми дезінформації та те, як кожна платформа готується до листопадових виборів.

Останні повідомлення