Facebook запускає 360-градусне відео у стилі VR у форматі News Feed

стрічка новинВлітку керівник Facebook Марк Цукерберг із захопленням розповідав про те, як він вважає, що вміст віртуальної реальності буде відігравати все більшу роль на сайті соціальних мереж, і цього тижня компанія зробила помітний крок до реалізації свого бачення.

Починаючи з сьогодні, 360-градусні відео почнуть з’являтися на стрічці новин Facebook, пропонуючи користувачам повністю захоплюючий досвід перегляду, який дозволяє досліджувати сцену на смартфоні, просто повертаючи та нахиляючи її, або за допомогою пальця або курсора для перетягування зображення навколо .

Нова функція доступна для користувачів на настільних комп’ютерах та Android, а розгортання планується для iOS “у найближчі місяці”.

Захоплюючий вміст, який створюється за допомогою спеціальних установок камери, які знімають одночасно в декількох напрямках, уже з’являється на сайті від відомих видавців контенту, серед яких Star Wars, Discovery, GoPro та Saturday Night Live від NBC.

Поточний контент служить для висвітлення "діапазону можливостей цього нового носія", - заявив Facebook у дописі, представляючи захоплюючі відеоролики, додавши: "Дісней та Lucasfilm дебютують ексклюзивний досвід 360 із майбутнього фільму Зоряні війни: Пробудження сили, залучивши шанувальників до улюбленого всесвіту "Зоряних війн".

Facebook заявляє, що ще багато 360-градусного контенту для сайту не за горами, створений "цілим світом відеотворців та казкарів, які перебувають на передньому краї вивчення цього середовища .... Ми раді бачити більш інноваційні та привабливі Цими видавцями ділиться 360 відео ».

Можливо, гігант соціальних мереж не перший підтримує 360-градусні відеоролики, але, дивлячись вперед, він явно прагне зробити це великою частиною досвіду Facebook. Успіх залежатиме від якості вмісту та здатності компанії залучати глядачів та переконувати їх натискати кнопку відтворення - остання точка особливо важлива, якщо врахувати, як Facebook прагне отримувати дохід від брендів, що розміщують 360-градусні відеореклами .

І захоплюючий вміст також не буде захистом відомих брендів, оскільки компанія заявляє, що кожен, хто має відповідну відеоспорядку, зможе додавати 360-градусні відео.

"У майбутньому, уявіть, перегляньте 360 відео про відпустку друга у маленькому селі у Франції чи фестивалі в Бразилії - ви зможете оглянутись і пережити це, як ніби там", - йдеться у повідомленні Facebook.

Хоча нова функція не пропонує справжнього досвіду віртуальної реальності, це крок у цьому напрямку і підкреслює прихильність компанії платформі, ту, в яку вона вклала значні інвестиції минулого року, придбавши Oculus VR за 2 мільярди доларів.

Вам цікаво побачити деякі з перших 360-градусних відеороликів, які з’являються на Facebook? Ви можете перевірити їх тут. Якщо ви хочете розпочати розміщення такого вмісту, Facebook має тут путівник.

Останні повідомлення