Бренди використовують секс для продажу на Snapchat.

Snapchat

Той, хто знайомий із Snapchat, знає, що деякі люди використовують його, щоб надсилати сексуальні фотографії один одному. І хоча ця поведінка несе власний набір ризиків (головним чином те, що одержувач вашої оцінки R може зробити знімок екрана та опублікувати його для світу, щоб побачити його як повний і цілий придурок), це, як правило, доброякісна техніка флірту між взаємними зацікавлені сторони.

Тобто, якщо однією з цих сторін не є швейна компанія, а не людина. У такому випадку це трохи моторошний маркетинговий підступ - але такий, який слід очікувати бачити частіше в майбутньому.

Інтернет-магазин роздрібної торгівлі одягом Karmaloop використовує Snapchat для залучення шанувальників, але це не просто надсилання зображень товарів - це також обмін фотографіями мізерно одягнених моделей, щоб привернути увагу свого цільового ринку для коледжів. І за даними AdWeek, це працює, оскільки бренд додав 2000 підписників з моменту початку цієї кампанії T&A.

"Наші знімки не для людей із слабким серцем - ви повинні бути готовими до маленьких грудей і дупу", - сказала Меган Кніселі, директор з маркетингу Karmaloop, AdWeek. Окрім надсилання провокаційних знімків, Karmaloop також почне вводити ексклюзивні коди купонів Snapchat, щоб перевірити, чи насправді програма стимулює продажі.

Що стосується рекламного контенту, це абсолютно не дивно - я насправді трохи здивований, що American Apparel вже не думали цього робити, і фактично це фактично версія 2013 каталогів Abercrombie & Fitch на початку 2000-х. Але спосіб доставки через Snapchat робить підхід Karmaloop цікавим. Це далеко не єдиний бренд, який стрибнув на Snapchat як "крутий" спосіб просування: Taco Bell запустив одну з перших гучних кампаній Snapchat ще в травні.

Але більшість брендів надсилають оснащення, яке безпосередньо стосується їх послуг та товарів. Karmloop теж робить це, але ці сексуальні фотографії не демонструють одяг, який продається, або передають інформацію про велику справу - вони просто надсилають повідомлення. Але, є причина, чому Інтернет любить порно навіть більше, ніж симпатичних котів.

Тепер, якщо ви користувач Snapchat, який просто хоче надіслати фотографії своїм друзям, і ви вже збентежилися деякими проблемами спам-порно, з якими вирішує додаток, можливо, ви думаєте, що це є проблематичною тенденцією. І може бути, якщо інші бренди сприймуть цю ідею і почнуть надсилати небажані повідомлення випадковим користувачам. Але Кармалуп просто надсилає знімки людям, які вже слідують за ним, тож не схоже на те, що ти невинно робиш селфі, щоб надіслати його двоюрідному братові, і раптом тебе закине Кармалуп.

Що єдосить дивно? На відміну від традиційної сексуальної реклами, де рекламні щити або банери в Інтернеті висвітлюють гнучкі тіла, використання Snapchat для цієї мети відчуває себе неприємно, оскільки додаток, як передбачається, стосується двосторонніх розмов. Отримання окремих знімків із таким вмістом є більш інтимним способом доставки повідомлення, оскільки ви завжди можете надіслати знімок назад. Але яке задоволення надсилає сексуальне зображення на ваш відомий обліковий запис командою менеджерів соціальних мереж, які, ймовірно, зовсім не зацікавлені в тому, щоб бачити ваше сміття?

Але все це було неминуче - секс продає, а діти люблять Snapchat. Тим не менше, ми можемо поцілувати чергову програму, орієнтовану на користувача, на прощання, оскільки маркетингові сили, що обмотують їх кігтями.

Останні повідомлення