Кріс Сакка розповідає Twitter, що не так і як це виправити

додаток для аналізу twitter trump Clinton Twin Design / Shutterstock Застереження зазначаються на ранніх етапах і вони наполегливі - вірні ознаки важких істин, які слід слідувати. Пост Кріса Сакки, який наполягає на 8,5 тис. Слів, наполягає він, не призначений для того, щоб лаяти Twitter чи його керівництво. Довге читання - це просто амбіційна стаття про те, яким інвестором-ангелом сподівається стати Twitter, і (як кажуть неявний підтекст) про все, чим він сьогодні не є. У середу ранній інвестор у Twitter та величезна шанувальниця Twitter Sacca опублікувала статтю під назвою „Яким може бути Twitter”, і вона містить кілька вкрай необхідних порад для платформи соціальних медіа.

“Я вірю в Twitter. Сама компанія вдосконалюється, а не погіршується », - починає Сакка. Але він дуже швидко усвідомлює фінансову реальність ситуації, що склалася - те, що інвестори, здається, не вірять у компанію, і що вони можуть мати вагомі підстави для цього. Він продовжує: "Фондовий ринок цього не розуміє, оскільки Twitter не зміг розповісти власну історію інвесторам та користувачам".

Зрештою, за словами Сакки, Twitter повинен зробити три речі:

  1. Робіть твіти без зусиль
  2. Спростіть участь усім
  3. Зробіть так, щоб кожен із нас у Twitter почувався почутим і цінним

На жаль, здається, що в даний час платформа не справляється принаймні з однією, якщо не більше, з цих цілей. Найбільші проблеми, які визначає Сакка, акуратно містяться в розділі, який під назвою "Що не йде в Twitter?" Серед іншого, Сакка зазначає, що зростання нових користувачів зупинилося, що лояльність є проблемою, оскільки майже мільярд користувачів намагаються потім залишити Twitter, і що реклама прямого відповіді не була настільки ефективною, як сподівалися керівники компаній та Уолл-стріт.

І чому це відбувається? Оскільки, припускає Сакка, Twitter здається важким у використанні, відчуває страх і, зрештою, почувається дещо самотнім. Врешті-решт, не всі ми можемо бути Кім Кардашьян, що пишуть у Твіттері понад 30 мільйонів фоловерів.

Але на щастя, Сакка має рішення багатьох із цих проблем або, принаймні, пропозиції, які можуть полегшити деякі проблеми, які сьогодні можуть виникнути у користувачів. Наприклад, щоб зробити Твіттер менш страшним, Сакка запропонував компанії надавати користувачам запитання або підказки, які роблять написання твіту трохи менш страшним. Задаючи користувачам питання дня або їхні думки щодо актуальної теми, залучення може бути викликане, а участь може здатися більш природною.

Перископ, вважає Сакка, також має значний невикористаний потенціал, який може розкрити велику кількість цінностей для Twitter. "Periscope і TellApart - це потужні придбання", - пише Сакка. І насправді, "Перископ може виявитись найважливішою угодою, яку коли-небудь робив Twitter".

Тож не турбуйтесь, інвестори в Twitter. Кріс Сакка не тільки твердо на вашому боці, але й активно шукає шляхи, як заробити як компанії, так і її інвесторам більше грошей. І за порадою одного з найпопулярніших хлопців, що найгірше може статися?

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found