Як користуватися Instagram на ПК або Mac

Повідомлення InstagramInstagram - найпопулярніший сервіс соціальних медіа у світі. Однак, незважаючи на це, компанія все ще не пропонує хорошого методу для користування настільними комп'ютерами для вивчення послуги. Якщо у вас немає доступу до смартфона з ОС Android або iOS, ви, як правило, обмежені веб-сайтом Instagram. Перебуваючи там, ви можете переглядати зображення, переглядати профілі та коментувати, як завгодно, але ви не можете завантажувати чи редагувати фотографії. Це пов’язано з тим, що служба хоче, щоб користувачі робили та редагували фотографії в даний момент, що означає використання вашого телефону - принаймні, за словами співзасновника Instagram Кевіна Систрома.

Позиція компанії зрозуміла, проте для користувачів, які хочуть редагувати свої фотографії на настільному комп'ютері, мало комфорту. На щастя, є способи вирішення проблем як для користувачів Windows, так і для MacOS, якщо ви не проти докласти певних зусиль. Нижче наведено кілька найкращих доступних методів.

Найнадійніше крос-платформене рішення? Використовуйте емулятор Android

Instagram не має офіційного додатка для Windows або MacOS, але працює на Android. Таким чином, якщо ви запустите емулятор Android, ви можете запустити Instagram на робочому столі, ніби це смартфон. Є кілька популярних емуляторів Android, але ми віддаємо перевагу BlueStacks, який працює як на Windows, так і на MacOS.

Спочатку перейдіть на веб-сайт BlueStacks, завантажте програму та дотримуйтесь інструкцій із встановлення. Після цього увійдіть у свій обліковий запис Google або створіть новий.

instagram-android-emulator-step-1

Далі натисніть кнопку пошуку та введіть "Instagram" у поле введення, щоб шукати програму в магазині Google Play. Знайшовши, завантажте та встановіть його. Зверніть увагу, що при спробі встановити Instagram через BlueStacks ви можете отримати повідомлення про помилку, в якому стверджується, що файл пакету недійсний. Щоб вирішити цю проблему, закрийте BlueStacks і завантажте файл, згаданий на цій сторінці підтримки. Після цього завантажте Instagram і запустіть програму.

instagram-android-emulator-step-2

Після запуску увійдіть, використовуючи свої облікові дані Instagram, як зазвичай, або створіть новий обліковий запис, якщо у вас його ще немає. Ви зможете переглядати Instagram та завантажувати або редагувати фотографії, як і на телефоні.

instagram-android-emulator-step-3

Якщо на вашому комп’ютері є вбудована веб-камера або до неї приєднана одна, ви можете робити селфі, використовуючи функцію камери Instagram. Однак якщо ви хочете завантажити фотографії з камери або з іншого джерела, вам потрібно буде перенести ці файли з жорсткого диска вашого комп’ютера на BlueStacks.

У Windows цей процес простий. Спочатку перейдіть до Налаштування BlueStacks - Ви можете отримати доступ до налаштувань, натиснувши Усі програми на домашній сторінці та вибравшиНалаштування BlueStacks.

instagram-android-emulator-step-6

Далі виберіть Імпортуйте файли Windows.

instagram-android-emualtor-step-6

Це дозволить вам переглядати комп’ютер та вибирати файли, які ви хочете передати. Виберіть файли зображень, які ви хочете передати, і вони повинні автоматично з'явитися в Instagram, під Галерея вкладку.

На Mac процес трохи більше задіяний. На даний момент BlueStacks не пропонує вбудовану функцію для імпорту файлів із жорсткого диска Mac, тому вам потрібно буде встановити таку програму, як ES File Explorer.

У BlueStacks перейдіть до рядка пошуку та введіть “ES File Explorer”. Знайшовши, завантажте його з магазину Google Play і запустіть програму в BlueStacks.

instagram-android-add-files-mac

Клацніть на кнопку внизу з написом Windows.

instagram-add-files-mac-step-2

Після цього виберіть Флеш-картка.

instagram-add-pictures-mac-step-3

Якщо ваші фотографії збережено на вашому Mac Картинки папку, натисніть на неї. Ви повинні мати можливість переглядати та вибирати файли, які потрібно передати.

instagram-add-files-mac-step-7

Тепер вони будуть доступні у вашому емуляторі Android та доступні через Instagram!

Або скористайтеся стороннім додатком

Якщо емуляція Android здається занадто багато клопоту, існує безліч сторонніх програм, доступних як для Windows, так і для MacOS, які дозволять користувачам запускати Instagram на своєму комп’ютері. Популярні приклади - Instapic (Windows) та Flume (Mac). Майте на увазі, що Instagram офіційно не підтримує жодної з цих програм. Насправді компанія намагається обмежити їх функціональність, і вони не завжди можуть функціонувати належним чином. Запуск емулятора Android, мабуть, буде найкращим варіантом.

Останні повідомлення