Як знайти дешеві авіаквитки

як знайти дешеві авіаквитки зараз на посадці 9 13 06Кожен любить гарну угоду, а авіаперевезення дорогі, саме тому існує безліч веб-сайтів для подорожей, розроблених, щоб допомогти вам у цьому: знайти найдешевші рейси.

Питання в тому, чи можна все-таки знайти дешевий квиток? Хоча літає більше людей, ніж коли-небудь, вартість авіаквитків залишається високою, і тому є кілька причин. По-перше, менша конкуренція через недавню консолідацію та ліквідацію авіакомпаній. По-друге, пасажири платять більше зборів, ніж раніше, чи то за перевірку багажу, чи за найкраще місце. Сюди не включаються санкціоновані державою збори.

Незважаючи на меншу пропускну спроможність та зростання тарифів, все ще можна знайти авіарейси.

По-третє, багато авіакомпаній скоротили пропускну спроможність (летять меншою кількістю рейсів або меншими літаками) або усувають збиткові маршрути, а це означає, що пропонується менше місць, які можна запропонувати зі знижкою (коли-небудь помічали, наскільки заповнені рейси в наші дні?) Ці скорочення були зроблені в період високих цін на газ та рецесії, що також змусило авіакомпанії підвищити ціни. Зараз завдяки дешевшому паливі та відновлювальній економіці ці скорочення зробили авіакомпанії більш прибутковими, тому вони не знайшли причини збільшувати витрати на відновлення потужностей; насправді вони продовжували підвищувати ціни.

Тим не менш, є пропозиції, які ви знайдете, якщо ви знаєте, як робити покупки та де шукати, з мінімальними зусиллями (мова не йде про злом подорожей на безкоштовні рейси, оскільки це історія на інший день). На додаток до різних веб-сайтів, єдиною роботою яких є публікація нічого, крім пропозицій в останню хвилину, зараз існують інструменти, що використовують великі дані, щоб насправді передбачити, коли ціни на авіаквитки будуть найдешевшими. Отже, перед тим, як забронювати наступний рейс, дотримання цих порад (вилучених з підказок експертів, туристичних сайтів та нашого особистого досвіду) може допомогти вам заощадити трохи грошей.

Купуйте навколо

З такою кількістю туристичних сайтів на вибір, куди слід звернути увагу?

Якщо вас чекає час, виконайте пошук в Google Рейси. Після того, як ви введете бажані пункти та дати, вам буде запропоновано найнижчий тариф не тільки для вибраних вами дат подорожі, але й цін на інший час. Ви також можете скласти графік тарифів за графіком і мати монітор Google для зміни цін. Google також надає поради щодо того, коли вважає, що вам слід літати, та показує різницю в цінах на послуги вищого класу.

Чому вибирати рейси Google замість інших? Інформація про рейс, яку вона використовує, надходить від компанії ITA Software, компанії, яку компанія Google придбала в 2011 році. ITA надає технічні послуги багатьом найбільшим авіакомпаніям (включаючи бюджетні перевізники), туристичним веб-сайтам та іншим компаніям, пов’язаним з подорожами. Оскільки ITA обробляє стільки аналітики в режимі реального часу для авіакомпаній, включаючи ціни та планування, Google Flights може показати найкращі ціни, доступні на момент пошуку. Це ті самі дані, які керують Kayak, Bing Travel та Orbitz. (Ви також можете використовувати програмне забезпечення для порівняння цін ITA Matrix для пошуку дешевих рейсів, але Google Flights пропонує більш чистий користувальницький інтерфейс, який нам стає трохи простішим у використанні.)

Однак Google Flights не здійснює грошові операції. Знайшовши ідеальний маршрут, вам потрібно буде забронювати на веб-сайті авіакомпанії або на туристичному сайті, як Priceline, CheapOair, Orbitz або Expedia.

Звичайно, Google Flights - це не кінець і все, що стосується порівняння цін. Також виконайте пошук у Hipmunk, Skyscanner, Routehappy та Momondo, щоб переконатися, що немає кращої пропозиції, ніж те, що ви знайдете на рейсах Google, особливо якщо ви плануєте міжнародну поїздку (нам особливо подобається, як Hipmunk відображає свої результати). Також зауважте, що ці пошукові системи можуть не враховувати особливих пропозицій, тому не завадить перевірити і веб-сайт окремої авіакомпанії.

Будьте готові до компромісів

Якщо у вас немає точних дат, коли вам потрібно літати, зміна часу може дати певну економію. Наприклад, політ у вівторок або неділю може коштувати дешевше, ніж у понеділок або п’ятницю. Це стосується і певного часу доби. Рано вставати на рейс о 5 годині ранку неприємно, але це може суттєво зашкодити цінам. Не існує жодних жорстких правил щодо того, які дні та години дадуть найнижчі ціни, але гра з датами за допомогою механізму порівняння цін, як-от Google Flights, може надати огляд цін.

Багато великих міст обслуговуються кількома аеропортами, і іноді ви можете знайти дешевші рейси, які летять у другорядний об'єкт. Наприклад, при випадковому пошуку рейс JetBlue з Нью-Йорка до Бербанка, штат Каліфорнія, був на 40–70 доларів дешевшим, ніж рейс до міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса чи аеропорту Лонг-Біч. Компромісом є те, що є лише один щоденний рейс - не ідеальний для ділових поїздок, але певна економія для тих, кого не турбує, коли вони літають. (З іншого боку, конкуренція в LAX жорстка, тому серед перевізників, які летять до цього аеропорту, ви можете знайти низькі ціни.) Багато пошукових систем дозволять здійснювати пошук у всіх аеропортах району, а не лише в конкретному аеропорту. Також розгляньте можливість польоту в одну сторону з однією авіакомпанією, а зворотну - іншою; Nomadfly - хороший сайт, який показує вам, як це зробити.

Зараз_Посадка_9-13_03

Чи готові ви встановити зв’язок, щоб заощадити гроші? Ми б цього не робили, якщо це економія 25 або навіть 50 доларів, але варто розглянути все, що перевищує 100 доларів. Але зв’язки можуть бути ризикованими - у вас є шанс пропустити їх. Або вам просто доведеться почекати годинами, перш ніж сісти на наступний рейс. Це не завжди дешевше, тому зробіть це порівняння цін. Але це варіант, на який слід звернути увагу, особливо під час напружених сезонів подорожей, коли прямі рейси дорогі.

Будьте креативні

Як уже згадувалося, вам не доведеться літати однією авіакомпанією в обидва кінці. Наприклад, ви могли б летіти з Лос-Анджелеса до Сан-Франциско на Віргінській Америці, і здійснити зворотну подорож на південному заході. Бронювання вимагає більше праці, але сайти для подорожей, як-от Каяк та Google Авіаквитки, зазвичай представляють ці параметри в результатах пошуку. Уникайте зв’язку між двома різними авіакомпаніями за одну подорож, оскільки це може вимагати від вас переключення терміналів.

Міжнародні рейси, як правило, дорогі, тому розгляньте можливість підключення через інше місто за окремим маршрутом. Ось що ми маємо на увазі: якщо ви летите з США до Лондона, можливо, ви можете знайти угоду, перелетівши до іншого сусіднього європейського міста, а потім забронювавши дешевий рейс до Лондона на авіакомпанії зі знижкою. Це передбачає трохи роботи з вашого боку, і це може зажадати від вас двічі проходження прикордонного контролю. Ми зробили це самі, і, чесно кажучи, клопоти не для всіх, але це може заощадити ваші гроші.

Йде недорого

Бюджетні перевізники - лише одне ім’я вражає жах у серцях багатьох людей. Насправді багато послуг лоукостерів перебувають на одному рівні з тими, що пропонуються в кабінах автобусів авіакомпаній із повним спектром послуг. Насправді багато хто буде стверджувати, що послуги на Південному Заході, JetBlue та Virgin America насправді перевищують послуги більших перевізників. Недоліками є менша кількість пунктів призначення та частот, а у випадку наднизьких бюджетних операторів - дуже мало або взагалі не має пільг.

Щоб знайти найкращі пропозиції, будьте готові піти на компроміс або переглянути свій маршрут.

Як випливає з назви, лоукостери, як правило, пропонують нижчі тарифи. Як правило, це правда, але це не завжди так. Наприклад, коли ми шукали рейс з Нью-Йорка до Лас-Вегаса під час одного з продажів на Південному Заході, ми фактично виявили набагато нижчий тариф на «Юнайтед» (застарілі перевізники часто збігалися). Але Southwest пропонує два безкоштовних зареєстрованих багажу та більш гнучку політику змін, тому, якщо це для вас важливо, можливо, варто заплатити трохи більше авансом, ніж платити доплати пізніше.

Якщо ви справді хочете заощадити гроші, вам слід заглянути в наднизьку вартість перевізника. Авіакомпанії, такі як Spirit та Frontier, є втіленням бюджетної авіакомпанії, оскільки вони не пропонують будь-яких надмірностей та беруть плату за майже все інше, включаючи ручну поклажу, бажане місце та навіть банку газованої води.

Зараз_Посадка_9-13_07

Але економія є привабливою, особливо для подорожуючих. Пошук рейсу між Нью-Йорком та Форт-Лодердейлом, Флорида на Spirit, коштував 153 долари в обидва кінці проти 274 доларів на JetBlue та 377 доларів на United; якщо ви підпишетесь на «Fare Club» від Spirit на 9 доларів, це може коштувати від 20 до 40 доларів дешевше. Навіть якщо ви додаєте зареєстрований багаж (21 долар під час бронювання або 31 долар під час реєстрації в обидва кінці), вартість проїзду все одно нижча. Ви не можете отримати “халяву”, але ви завжди можете взяти з собою власний iPad і газовану воду для компенсації.

Ультра-недорога модель популярна в Європі та Азії, і її варто подивитися, якщо ви подорожуєте в цих регіонах, або, як ми вже згадували раніше, якщо ви шукаєте креативну альтернативу, щоб дістатися до кінцевого пункту призначення . Наприклад, для поїздки з Нью-Йорка в Малайзію ми виявили, що дешевше долетіти прямим рейсом до сусіднього Сінгапуру на «Юнайтед», ніж при перельоті із рейсом до Куала-Лумпура. Для завершення подорожі ми придбали авіаквиток в обидва кінці на AirAsia. Заощадження були достатньо значними, щоб гарантувати нічну пересадку, зміну терміналу та перевірку безпеки, але це не для всіх.

Бюджетні перевізники чудово підходять для короткомагістральних рейсів, але чи могли б ви бачити, як ви летите на далеких рейсах від Форт-Лодердейла до Ліми, Перу? Якщо врахувати, що Spirit платить 411 доларів в обидва кінці за майже шестигодинний рейс проти тарифу JetBlue за 540 доларів та 754 за американський (із сусіднього Майамі Інтернешнл), економія від 129 до 343 доларів є привабливою, навіть якщо це означає такі речі, як їжа і більш зручне сидіння.

У трансатлантичних рейсах між США та Європою домінують основні перевізники обох континентів, але кілька авіакомпаній пропонують на ці маршрути недорогу модель. Норвезька авіакомпанія Norwegian Air Shuttle з Норвегії викликає ажіотаж, пропонуючи тарифи на поїздки менше, ніж 500 доларів США в обидва кінці, з Нью-Йорка в Європу. Крім того, він літає на новому Boeing 787 між Європою та США, що має зробити подорож більш комфортною. Цього року мобільний редактор Digital Trends Malarie Gokey двічі літав із норвезької мови і їй сподобався, але рекомендує зупинити свій вибір на середньому тарифі замість найнижчого, якщо ви хочете перевірити їжу чи сумку.

Почніть пошук з великих даних

Важко точно сказати, коли слід замовляти квиток. Деякі туристичні сайти пропонують бронювати за два тижні до польоту, але ми бачили більше рекомендацій за два і чотири місяці наперед - більше для міжнародних рейсів (ціни зростуть, якщо ви забронюєте близько до бажаної дати вильоту, але бронювання занадто рано також не гарантує, що ви отримаєте найкращу пропозицію). Дослідження Adobe виявило, що 90 днів є правильним принципом для 16-відсоткової знижки, однак це правило не завжди застосовується. Стара порада купувати у вівторок не сильно впливає (якщо взагалі колись), але чекати, поки остання хвилина, в надії на дешевий тариф, є ризикованим. (CheapAir.com пропонує кілька хороших знань.)

Зараз_Посадка_9-13_09

Якщо ви плануєте відпустку з певною гнучкістю, ви можете переглянути історичні дані та дослідити сприятливі часи для польоту. Hopper - це компанія, яка аналізує як галузеві дані, так і поведінку користувачів (за її словами, у додатку шість мільйонів користувачів), щоб знайти ці тенденції. Введіть маршрут, і Хоппер повідомить про останні висновки за цим маршрутом, зокрема про те, на яку вигідну вартість проїзду, на яку найкраще брати участь, найкращий час року та дні тижня для польоту, статистику попиту, авіакомпанії з найкращими тарифами та альтернативні аеропорти для розгляду. Коли ми шукаємо якийсь напрямок, з якого починати наш пошук, Hopper - це корисний інструмент, яким ми користуємось. (Інструмент Google "Політ" досліджує також зручний, якщо вам потрібні лише цифри, але менш поглиблений.)

Якщо ви шукаєте напрямки в останню хвилину, дослідження Adobe показують, що Гонолулу, Шарлотта, Північна Кароліна та Маямі мають найнижчі премії; Найвищі показники у Сан-Франциско, Лос-Анджелесі та Сан-Дієго.

Шукайте спеціальні пропозиції

Майже на кожному веб-сайті, пов’язаному з подорожами, є розділ пропозицій, включаючи самих авіакомпаній. Ми не любимо отримувати спам у нашій поштовій скриньці, але підписка на часті сповіщення про авіаперельоти може дати вам інформацію про те, коли є розпродаж або знижка. Улюбленим є Airfarewatchdog, у якого є команда людей, які шукають Інтернет для угод (на відміну від більшості подорожей, які покладаються виключно на комп’ютери). Окрім порад щодо подорожей, Nomadic Matt також випускає бюлетень, в якому перелічуються щотижневі пропозиції. Якщо вам потрібна послуга, яка в режимі реального часу відстежує оновлення цін, ви не можете помилитися з Hopper.

Шукаєте відпочинок у вихідні дні в останню хвилину? Нам завжди подобалися спеціальні випускні дні від United, які публікуються кожного вівторка тижня. Часто ви можете знайти знижки на проїзд в обидва кінці до різних напрямків. Ми не планували б відпустку на основі цих спеціальних пропозицій, оскільки пункти призначення змінюються щотижня, але це хороший варіант для спонтанної подорожі.

Літайте із заспокоєнням

Звідки ви знаєте, що знаходите найкращі тарифи? Якщо ви не спокійні з результатами пошуку, ви завжди будете дивуватися. Flystein - це послуга, призначена для тих, хто страждає від каяття покупця. За 29 до 49 доларів Flystein спробує перевершити вашу ціну. Якщо вам не вдається знайти нічого кращого, з вас не стягуватиметься плата. Це не гарантує, що ви не знайдете нижчої ціни в майбутньому (вартість авіаквитків коливається), але це дає вам певне запевнення в тому, що квиток, який ви забронюєте цього дня, є найдешевшим із усіх, які ви знайдете.

Остерігайтеся прийомів бронювання

Можливо, ви читали про щось, що називається тарифами "приховане місто" (якщо ні, натисніть тут, щоб дізнатися). Коротше кажучи, це трик бронювання, який використовується для використання лазівки авіакомпанії; замість того, щоб платити за дорожчий рейс з пунктів А до В, мандрівник купує дешевший рейс з пунктів А до В до С, але не завершує всю подорож.

Наприклад, замість того, щоб летіти з Лос-Анджелеса в Чикаго, пасажир летить з Лос-Анджелеса в Нью-Йорк, з пересадкою в Чикаго; однак, вона закінчила б подорож у Чикаго, оскільки це її бажаний напрямок. Skiplagged - це веб-сайт, який відстежує такі типи тарифів, і авіакомпаніям не подобається така практика (United та Orbitz намагалися подати в суд на сайт), оскільки це втрата доходу та псування їх діяльності. Це не є незаконним, але якщо його спіймають, авіакомпанія може покарати мандрівника.

Зараз_Посадка_9-13_05

"Я чув про те, що хронічних зловмисників ловили та стягували з них тарифи, яких вони уникали, використовуючи систему в минулому", - сказав нам Бретт Снайдер, президент і автор Crankyflier.com. "Немає жодної іншої вигоди [крім економії грошей], і є безліч мінусів, які в кінцевому підсумку можуть коштувати вам, якщо вас зловлять".

Хоча ми знаємо людей, які успішно здійснили польоти за тарифом у прихованому місті, ми не радимо цього робити. Ми вважаємо, що існує безліч варіантів, перш ніж вам доведеться вдаватися до цієї практики. Те саме стосується і одноразових квитків, де мандрівники бронюють дешевший квиток в обидва кінці з наміром летіти лише в один бік.

Ще один міф, якого слід уникати, - це налаштування браузера в режимі анонімного перегляду або в приватному режимі. Тут ідеться про те, що сайти використовують файли cookie для відстеження ваших пошукових запитів та обмежують тарифи, які ви бачите кожного разу, коли повертаєтесь на сайт, замість того, щоб показувати вам нові тарифи. Переглядаючи приватні дані, ви вважаєте, що ви отримаєте нові результати проїзду. Однак немає жодних доказів того, що це працює; Скотт Кіз із "дешевих рейсів" Скотта називає це міським міфом.

Останньою виверткою, якої слід уникати, є пошук "тарифів на помилки", які є нижчими за звичайні тарифи, опубліковані авіакомпанією. Існують веб-сайти, присвячені моніторингу таких типів тарифів, які стали звичним явищем через помилки людини чи комп’ютера. Зазвичай вам доводиться бронювати швидко, перш ніж авіакомпанія виправить помилку, але ми кажемо, не турбуйтеся: авіакомпанії мають право анулювати такі транзакції, хоча вони часто оскаржуються.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found